SP: Pokud nepošlete Ukrajině peníze, tak zkrachuje

Agentura Standard & Poor’s srazila Ukrajině rating na stupeň „CCC“ pokles je o 9 stupňů pod investiční pásmo. Pokud Ukrajina v následujících měsících nedostane peníze, tak ji hrozí krach: Bankrot je nevyhnutelnou otázkou několika nejbližších měsíců, pokud se podmínky zásadně nezmění a nepřijde nová zahraniční finanční pomoc, uvedla analytička S&P Ana Jelenkovič ve zprávě.

Ukrajina přitom již získala 17 miliard dolarů, bude ale potřebovat dalších 15 miliard dolarů, aby přečkala největší krizi od druhé světové války. Krize se také projevuje na ukrajinské hřivně, která je nejhůř vyvíjející se měnou vůči americkému dolaru na světě. Měna od počátku roku oslabila o 48 %.

Na lyžovačku do zahraničí jen s průkazem pojišťovny? Na co budete mít nárok? Polovina zastaváren a bazarů nedodržovala zákon        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz
23. 12. 2014 12:36 Nový

Hm...

celé vlákno

To zní skoro jako vyhrožování? Co je mi do nějaké Ukrajiny. Pokud vím, rozdíl mezi krachlou a prosperující je skoro nulový. Když vidím, s jakou vervou tam do sebe perou samopaly a kulomety, myslím, že mají peněz dost. Nebýt této země, tak je všechno tady v klidu. Ještě budeme podporovat nějaké fašistické bojůvky a Banderovce. Mě taky nikdo nic nedá.

M
M (neregistrovaný) 188.75.173.---
23. 12. 2014 16:28 Nový

Re: Hm...

celé vlákno

A jak se vám budou líbit desítky tisíc uprchlíků z Ukrajiny, které přijedou na "návštěvu" ke svým příbuzným v ČR? Evropa nemá jinou možnost, než Ukrajinu zachránit. Taková je cena za vyhraný Majdan.

pleva.ka
pleva.ka (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
25. 12. 2014 16:38 Nový

Re: SP: Pokud nepošlete Ukrajině peníze, tak zkrachuje

celé vlákno

A co strýček Sam, ten by jim nemohl něco poslat? Zbraně ale nemyslím.

Pavel II
Pavel II (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz
25. 12. 2014 18:07 Nový

Re: SP: Pokud nepošlete Ukrajině peníze, tak zkrachuje

celé vlákno

To je ve výsledku pravda. Proč máme my, chudá a malá země živit velikou a bohatou zemi, když jsme tuto situaci nijak nezpůsobili? že by měl náš prezident s této souvislosti pravdu a řešením by bylo Rusko?