Hlavní navigace

Šindelář skončil jako šéf poradenské asociace. V Broker Consulting bude dohlížet na investice

Sdílet

Jiří Hovorka 9. 1. 2019

Bývalý výkonný ředitel České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování Jiří Šindelář přestoupil od začátku roku 2019 na pozici ředitele investiční divize do skupiny Broker Consulting. Bude rozvíjet aktivity společnosti Moneco, která od července 2018 do skupiny patří.

Šindelář od roku 2008 působil v Unii společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) jako výkonný ředitel a od roku 2012 také jako předseda představenstva. Od roku 2018 se pak stal předsedou představenstva České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF), která vznikla sloučením dvou profesních organizací USF a AFIZ. Právě sloučení asociací považuje Šindelář za velký kariérní úspěch. 

Tím jsem ukončil jednu pracovní etapu, které jsem se věnoval deset let. Je čas udělat krok dále, proto jsem se rozhodl přijmout nabídku Petra HrubéhoIgora Bielika. Chci se dále věnovat oboru investic a v Monecu, respektive ve skupině Broker Consulting budu zodpovídat za obchodní výsledky a marketingovou strategii fondu OK Smart ETF a celkově za rozvoj investičních služeb v rámci skupiny, komentuje profesní změnu Šindelář.


Autor: Broker Consulting

Jiří Šindelář

Jiřího Šindeláře považuji za velkého profesionála s mimořádnými pracovními, organizačními a vyjednávacími schopnosti. Má významný podíl na expanzi profesního sdružení USF, mimořádně přispěl k udržení přiměřené regulace našeho sektoru a také se mu povedlo spojit rozdělený finančně-poradenský trh do jedné asociace. Jsem rád, že si pro další kariérní směřování vybral právě skupinu Broker Consulting, které jsme od července součástí, a velmi se těším na spolupráci s ním, poznamenává Igor Bielik, zakladatel společnosti Moneco. 

Šindelář vystudoval Provozně ekonomickou fakultu (PEF) České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze, obor Ekonomika a management a následně pokračoval v doktorském studiu na téže fakultě v oboru Management. Dále je absolventem City University of Seattle, programu MBA. Od roku 2014 zastupuje Českou republiku v představenstvu FECIF – Evropské federace finančních zprostředkovatelů a poradců.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).