Hlavní navigace

Seat Financial Services nabízí nákup vozu s nulovou úrokovou sazbou

Sdílet

Společnost Seat Financial Services nově nabízí možnost pořídit si vůz značky Seat s 0% úrokovou sazbou. Podmínkou je financovaná hodnota do 200 000 Kč na maximálně 5 let. Nabídka se vztahuje na řady Ibiza, Arona a Leon.

Při nižší akontaci a financování na 12 nebo 24 měsíců začíná úroková sazba na 2,99 % ročně. Pokud klient využije nabídky a nový vůz značky SEAT si pořídí s 50% akontací a zároveň financovanou hodnotou do 200 000 Kč, může si současně nastavit akci SEAT za polovinu. V praxi to znamená, že 24 měsíců platí pouze pojištění. Po uplynutí dvou let má pak standardně na výběr, jak s poslední nerovnoměrnou splátkou ve výši 50 % naloží, vysvětluje Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje SEAT Financial Services.

Součástí měsíčních splátek je i SEAT Pojištění. To zahrnuje havarijní pojištění a povinné ručení s uznáním bonusů například za bezeškodní průběh. Volit můžete mezi dvěma variantami.

Zůstatkovou hodnotu pak můžete uhradit třemi způsoby. Buď ji jednorázově uhradíte, nebo si prodloužíte splácení, nebo auto odkoupí dealer a vy peníze použijete na úhradu poslední splátky a akontaci na nový vůz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).