Hlavní navigace

RWE zlevní na další rok postiženým povodněmi elektřinu a plyn

Sdílet

Gabriela Hájková 17. 6. 2013

Společnost RWE oznámila, že bude vyjde vstříc domácnostem, které postihla povodeň a zlevní jim elektřinu a zemní plyn na následující rok. Povodňová roční sleva z ceny komodity činí 100 Kč za každou spotřebovanou MWh ze zemního plynu a elektřiny. O slevu mohou zákazníci požádat do konce září.

O povodňovou slevu si mohou zažádat všichni naši zákazníci z kategorie domácnost, maloodběratel a podnikatel, kteří od RWE odebírají zemní plyn nebo elektřinu a velká voda jim zatopila obydlí nebo provozovny, uvedl David Konvalina, ředitel pro maloobchod a marketing skupiny RWE.

Podmínkou pro čerpání slevy je odevzdání žádosti, kterou potvrdí příslušný obecní či městský úřad. Formulář je k dispozici na webových stránkách RWE a na všech kontaktních místech. Vyplněnou žádost je nutné do konce září doručit buď osobně na zákaznické centrum RWE nebo zaslat poštou na adresu: RWE Zákaznické služby, s.r.o., Plynární 2748/6, 702 72 Ostrava – Moravská Ostrava.

Kromě toho RWE nabízí postiženým zákazníkům možnost sjednat si přes zákaznickou linku snížení záloh (maximálně o 50 procent do konce letošního roku), případně uzavření bezúročné dohody o splátkách na periodické vyúčtování až na půl roku.

Kromě toho také RWE zajistí a finančně přispěje na opravu plynových zařízení domácnostem, které vlastní domovní přípojky plynu a odběrná plynová zařízení a jsou zároveň odběrateli plynu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).