Hlavní navigace

Roklen spouští online platformu pro devizovou směnu a zahraniční platby

Sdílet

Finanční skupina Roklen přichází s bezpoplatkovým transparentním systémem devizové směny a plateb s fixní kurzovou marží 0,08 %. Služba RoklenFx je určena firmám a podnikatelům, ale může ji využít i privátní klientela.

Prostřednictvím služby RoklenFx mohou firmy i jednotlivci provádět měnové konverze mezi 30 světovými měnami a mezinárodní platby do více než 200 zemí světa. Bez poplatku jsou příchozí platby a jedna odchozí platba ke každé směně. Zůstatky na klientském účtu, který je rovněž veden bez poplatku, jsou aktuálně úročeny sazbou 0,2 % p.a. Minimální objem směny je v první verzi on-line aplikace stanoven na 1000 EUR.

Novinkou, se kterou Roklen přichází, je stanovení fixní kurzové marže, ale také transparentní zobrazení všech dat v reálném čase. V aplikaci RoklenFx v okamžiku realizace směny vidíte aktualizovaný středový kurz na mezibankovním trhu, kurz nabídnutý RoklenFx i kurzovou marži.

Naše nová on-line aplikace je velmi jednoduchá. Stačí zadat obchodní příkaz, potvrdit nabídnutý kurz a přiřadit příjemce platby. Složitější operace, poradenství, limitní příkazy, nastavení takzvaných hlídačů kurzů lze realizovat skrze náš telefonický dealing, říká Radim Krejčí, obchodní ředitel skupiny Roklen.

Fixní marže 0,08 % je určena pro všechny. Za jedno vyměněné euro tak zaplatíte pouze o zhruba 2 haléře více, než je aktuální nejlepší kurz na devizovém trhu. Závazek fixní marže 0,08 % a odchozí platby bez poplatku platí do odvolání, minimálně však do 30. 4. 2016.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).