Spočítejte si...

Zavřít

Raiffeisenbank plánuje odstávku svého bankovního systému

Na prodloužený víkend 26. až 28. září plánuje Raiffeisenbank dílčí odstávky svých bankovních systémů. Banka uvedla, že jde o jeden z nutných kroků vedoucí k modernizaci bankovní infrastruktury informačních technologií.

Vypínání systémů banka zahájí už v pátek o půlnoci, kdy nebudou dostupné účty eKonto a původní cenové programy bývalé eBanky. Systém bude plně funkční od 7:00 hodin 29. září. Na účty se v průběhu víkendu nebudete moci přihlásit. Z tohoto důvodu nebude možné provádět jakékoliv transakce.

Platební karty budou fungovat bez omezení s jedinou výjimkou, kterou je služba zamykání platební karty. Produktová řada účtů a balíčků Kompletkonto budou rovněž dostupné bez omezení.

Průzkum veřejného mínění: lidem vadí koncesionářské poplatky Průzkum: Češi věří více bankám než politikům        
Martin
Martin (neregistrovaný)
29. 9. 2009 23:19 Nový

Odesílání dávek nefunkční ještě v úterý večer

celé vlákno
Je úterý 29.9.2009 a stále nelze odesílat dávky Ekomunikátorem. Přes den na klientské lince říkali, že jde o plošný problém, který bude do večera vyřešený. Na homepage rb.cz zase lžou, že od 7:00 je vše funkční. Hlavně neříct pravdu o tom, že se jim něco nepovedlo - o to přece jde :-(((
V
V (neregistrovaný)
30. 9. 2009 6:50 Nový

S lhaním jsme tam, kde jsme už byli

celé vlákno
to je přece krédem dnešní "demokratické" doby: lhát, tutlat, zamlčovat, hlavně nepřiznat pravdu. Kde jsou ty sliby, kdy na základě kritiky předlistopadového režimu, který nám údajně jen a jen lhal, že v "demokracii" se občanům bude vše říkat pěkně na rovinu a žádné lhaní či zamlčování nebude již existovat? Jsme tam, kde jsme byli. Vlastně ještě v horším!