Spočítejte si...

Zavřít

Raiffeisenbank výrazně zlevnila účet pro podnikatele. Za nižší cenu získají více služeb

Raiffeisenbank výrazně zlevnila účet pro začínající podnikatele Podnikatelské eKonto START. Majitelé za něj zaplatí místo 220 Kč nově 99 Kč měsíčně.

Banka také rozšířila objem služeb poskytovaných v rámci balíčku. Nově podnikatelé získají neomezený počet transakcí (dosud 20 měsíčně) a bezplatné výběry z kteréhokoli bankomatu po celém světě. Změna se týká stávajících  i nově poskytovaných účtů.

Za sníženou cenu začínající podnikatel tedy získá účet, který lze vést maximálně v devíti měnách současně, neomezený počet odchozích a příchozích plateb, neomezený počet výběrů z bankomatů kdekoli na světě, Asistenční služby pro podnikatele včetně právní asistence, internetové bankovnictví a smartbanking.

Majitelé Podnikatelského eKonta START mohou také získat dva osobní účty (i pro blízké osoby) eKonto KOMPLET za zvýhodněnou cenu 89 Kč.

Kdy na vás přijde daňová kontrola? Cestovní pojištění přes mobilní telefon? Zájem je minimální        
z banky
z banky (neregistrovaný) ---.4.broadband6.iol.cz
16. 7. 2013 8:05 Nový

Re: Raiffeisenbank výrazně zlevnila účet pro podnikatele. Za nižší cenu získají více služeb

celé vlákno

Přesně, když něco udělá nějaká velká banka, tak jí buď teče do bot nebo je za tím nějaký podraz či podvod. Když by takovejhle produkt nabídla nějaká pofiderní mBank nebo Air Bank, tak tady budete nadšeně hýkat, jak jsou úžasný, že jo?

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
16. 7. 2013 9:49 Nový

od teto banky sem utikal lepe receno me vystvali

arogantni jednani a vse zalozene pouze na poplatcich doslova za kazdy pozdrav jak je v te reklame. Nesmyslnejsi poplatky za kazdy prd uz odradily i me, a to sem byl dlouhou dobu drzak a platil jim na firemnim ucte skoro petikilo mesicne za par transakci, kdyz sem pak po nich chtel uver dostal sem ho v ostatnich cizich bankach daleko levneji nez ve vlastni bance s dobrou historii ... to sem nepochopil. I kdyz jsem aktivne banku menit nechtel, tak tohle uz proste bylo moc.