Spočítejte si...

Zavřít

Raiffeisenbank nabízí nové podnikatelské účty

Před časem Raiffeisenbank představila účet pro začínající podnikatele Podnikatelské eKonto Start. Nyní banka spouští dva nové tarify Podnikatelského eKonta – variantu Business a Komplet. Nové účty jsou určené spíše pro stávající podnikatele a firmy.

V rámci paušálního poplatku za variantu Komplet získáte neomezené množství transakcí, neomezený počet výběrů z bankomatů kterékoliv banky v ČR i v zahraničí, vedení účtu až v 9 měnách, vedení kontokorentu a další doplňkové služby jako např. pojištění „Asistenční služby pro podnikatele“. Měsíční paušál činí 800 Kč, pokud konto využíváte aktivně, klesne cena na 500 Kč. 

Varianta Business nabízí v rámci paušálu 20 transakcí, vedení účtu až v 9 měnách, embosovanou platební kartu, přímé bankovnictví a spořicí účet. Měsíční paušál činí 400 Kč, při aktivním využívání pak 100 Kč. 

Aktivním využitím se myslí příchozí platby ve výši alespoň 100 tis. Kč měsíčně a realizaci příchozích a odchozích transakcí. 

Češi si zvykají na luxus prémiových karet. Kdo si je pořizuje? Barack Obama znovu prezidentem. Co to znamená pro ekonomiku?        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
8. 11. 2012 8:52 Nový

s raiffaisem mam velmi spatne zkusenosti

mel sem skoro 10 let eBanku (normal ucet i podnikatelsky). Pote co ji koupila Raifka nastal obrat o 180 stupnu. Poplatky za totalni nesmysly, jednani stylem my sme banka, vy mlcte a platte. Dlouho sem u nich nevydrzel