Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Raiffeisenbank má nové pojištění schopnosti splácet. Kryje i dobrovolný odchod z práce od Tomáš Marný - Jistě, Raiffka dosud neplnila z pojištění např. nemožnost...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 2. 2019 19:06

  Tomáš Marný

  Jistě, Raiffka dosud neplnila z pojištění např. nemožnost splácení z důvodu nemocí zad nebo psychických nemocí, a teď bude plnit z důvodu dobrovolného obchodu z práce... Jaký fór tam máte dál?

 • 28. 2. 2019 16:26

  UNIQA (neregistrovaný) ---.uniqa.cz

  Nelze jinak, než Vám dát za pravdu. Záda a psychické problémy byly dříve ve výlukách. Nyní je tomu jinak. Záda se plní vždy, pokud bude jejich poškození prokázáno příslušným vyšetřením (magnetická rezonance, RTG, CT). Psychické problémy jsou již v rámci invalidity také kryty. Je třeba uvést na pravou míru, že dobrovolný odchod z práce je pojištěn pouze v případě, kdy k němu dojde v důsledku nezaplacení mzdy/platu zaměstnavatelem. Dále jsou kryty veškeré nedobrovolné "vyhazovy" a to včetně těch na dobu určitou. Pokud někdo očekává, že sám dobrovolně odejde z práce (mimo výše zmíněného případu) a ještě za to dostane od pojišťovny zaplaceno, tak od UNIQA (ani zatím ani od její konkurence) se nedočká. Krásný den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).