Spočítejte si...

Zavřít

Raiffeisenbank bojuje o své klienty. Zlevní jim hypotéky a rozšíří věrnostní výhody

Raiffeisenbank se chce zaměřit více na své stávající klienty. Kromě plošného snížení úrokových sazeb u hypoték obecně, chce banka více zvýhodnit klienty, kteří mají zřízen i běžný účet a aktivně ho využívají. Doposud tak mohli získat slevu za jeho vedení ve výši 1 %, nově sleva činí 1,3 %.

Kromě toho klienti, kteří mají Raiffeisenbank jako svou hlavní banku, získají ještě bonusové zvýhodnění 0,3 % u hypotéky v případě podpisu smlouvy do konce května.

Kromě toho banka zavádí další slevy. O 0,3 % sleví ze sazby klientům, kteří se zajímají o hypotéku do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti a o 0,1 % těm, kteří mají u Raiffeisen stavební spořitelny aktivní smlouvu o stavebním spoření nebo ji zde během projednávání hypotéky uzavřou. Platná zůstává sleva za zřízení životního pojištění.

Nová platební karta vám ušetří na nákupech za pohonné hmoty Stát dostane od ČEZu 17 miliard Kč        
MoB
MoB (neregistrovaný) 131.207.140.---
3. 4. 2012 10:40 Nový

Příliš málo, příliš pozdě

Že by RB teklo do bot? Za své chování ke klientům si to zaslouží. Nicméně já jsem na odchodu a tak mě tohle asi moc nepřesvědčí. Když jsem se na hypotéku ptal já, nezajímal jsem je. Teď RB nezajímá mně...

Pardál II.
Pardál II. (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz
3. 4. 2012 12:46 Nový

jo jo

na trhu přituhuje ve všem boj o zákazníka-o nehloupého zákazníka-to je novinka.

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
3. 4. 2012 14:57 Nový

hmmm najednou to de ...

ja od nich vloni odesel a pro me uz RB nikdy vice! Jedine co je zajimalo byly poplatky za kazdej prd ... a to jednani s klientem to sem zazil malokde ... tuhle banku radeji obloukem obejit