Hlavní navigace

Raiffeisenbank bojuje o své klienty. Zlevní jim hypotéky a rozšíří věrnostní výhody

Sdílet

Raiffeisenbank se chce zaměřit více na své stávající klienty. Kromě plošného snížení úrokových sazeb u hypoték obecně, chce banka více zvýhodnit klienty, kteří mají zřízen i běžný účet a aktivně ho využívají. Doposud tak mohli získat slevu za jeho vedení ve výši 1 %, nově sleva činí 1,3 %.

Kromě toho klienti, kteří mají Raiffeisenbank jako svou hlavní banku, získají ještě bonusové zvýhodnění 0,3 % u hypotéky v případě podpisu smlouvy do konce května.

Kromě toho banka zavádí další slevy. O 0,3 % sleví ze sazby klientům, kteří se zajímají o hypotéku do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti a o 0,1 % těm, kteří mají u Raiffeisen stavební spořitelny aktivní smlouvu o stavebním spoření nebo ji zde během projednávání hypotéky uzavřou. Platná zůstává sleva za zřízení životního pojištění.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 4. 2012 10:40

  MoB (neregistrovaný) 131.207.140.---

  Že by RB teklo do bot? Za své chování ke klientům si to zaslouží. Nicméně já jsem na odchodu a tak mě tohle asi moc nepřesvědčí. Když jsem se na hypotéku ptal já, nezajímal jsem je. Teď RB nezajímá mně...

 • 3. 4. 2012 12:46

  Pardál II. (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz

  na trhu přituhuje ve všem boj o zákazníka-o nehloupého zákazníka-to je novinka.

 • 3. 4. 2012 14:57

  Jerry001 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  ja od nich vloni odesel a pro me uz RB nikdy vice! Jedine co je zajimalo byly poplatky za kazdej prd ... a to jednani s klientem to sem zazil malokde ... tuhle banku radeji obloukem obejit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).