Hlavní navigace

Qerko nově umožňuje online rezervace v restauracích

Sdílet

Lenka Kašparová 1. 12. 2020

Pomocí aplikace Qerko si půjde nově rezervovat stůl v restauraci. Podmínkou však je, aby restaurace, kde si chcete rezervovat místo, využívala ke správě rezervací online průvodce po restauracích v ČR, Restu. U restaurací, které využívají rezervační systém Restu, pak jen stačí, když si pomocí aplikace zařídíte online rezervaci.

V budoucích týdnech, kdy bude kapacita podniků limitovaná 50% obsazeností může být online rezervace restaurace vítaným řešením.
Autor: Qerko

V budoucích týdnech, kdy bude kapacita podniků limitovaná 50% obsazeností může být online rezervace restaurace vítaným řešením.

Není nic horšího, než když dorazíte do své oblíbené restaurace, těšíte se na jídlo, ale mají plno, a tak vám nezbývá než odejít. Díky integraci Restu do Qerka, se vám to již nestane. Na pár kliknutí si totiž přímo v aplikaci uděláte rezervaci, stejnou aplikací zaplatíte, dáte obsluze spropitné a také dáte prostřednictvím recenze do restaurace vědět, jak se vám návštěva líbila, říká Lukáš Kovač, spoluzakladatel a ředitel Qerko.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).