Hlavní navigace

Provident poskytuje novou online půjčku Creditea

Sdílet

Lenka Kašparová 26. 5. 2020

Online půjčku od Creditea, kterou zastřešuje mateřská společnost českého Providentu International Personal Finance si můžete sjednat přes internet, aniž byste museli navštívit pobočku nebo obchodního zástupce společnosti. Půjčit si můžete až 130 tisíc na tři roky, a to i opakovaně. Peníze vám na účet přijdou do 15 minut po schválení půjčky. Nejedná se o běžný úvěr s klasickými měsíčními splátkami. Jde o tzv. kreditní linku (úvěrový limit), který můžete čerpat opakovaně. Úroky platíte jen za dobu čerpání a pouze z vyčerpané částky. Měsíčně pak splácíte minimální stanovenou částku. Splátky si ale můžete navýšit a úvěr splatit předčasně, bez poplatků.

Naším cílem je odpovědné půjčování a vždy pečlivě prověřujeme schopnost našich klientů splácet. I v žádosti o online půjčku je proto potřeba doložit výši příjmů, říká Tomáš Veselý, manažer značky Creditea.

Příjmy můžete doložit například kopií daňového přiznání nebo výpisem z bankovního účtu za poslední tři měsíce. K vyřízení půjčky vám stačí občanský průkaz, e-mail a bankovní účet. Pro ověření totožnosti je třeba doložit kopii přední i zadní strany  občanského průkazu a svou fotografii s přední stranou občanského průkazu tak, aby byla vidět celá tvář.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).