Projekt Listonoška nabízí službu rozesílání pošty. I té hromadné

24. 11. 2015

Sdílet

Na trhu vznikl další projekt pro rozesílání pošty. Funguje tak, že zadavatel pošle elektronicky objednávku toho, co a komu chce kolikrát rozeslat a služba pak zajistí kompletně celý proces fyzického odeslání pošty, tedy od tisku dokumentu a vkládání obálek, přes nadepisování adres a ofrankování až po doručení na poštu, která zajistí konečnou distribuci.

Cena služby se liší podle toho, kolik dopisů přes ní budete odesílat. Pošlete-li 10 dopisů, zaplatíte za každý 18 Kč s DPH. Za 1000 dopisů už se cena snižuje na 12,9 bez DPH a uživatel platí paušál 400 Kč bez DPH.


Zdroj: Listonoška.cz

Ceny jsou uváděny bez DPH, to se odvádí pouze z částky nad rámec poštovného, které je od DPH osvobozeno

Stejnou službu zavedla před časem také společnost ČP Cloud. Ta za jednotlivé dopisy účtuje 18,9 Kč bez DPH a například za odesílání dopisů do 599 ks měsíčně účtuje paušál 499 Kč bez DPH s cenou psaní 13,9 Kč bez DPH.

Tarif Dopis Podnikatel Firma Profi
Počet dopisů ročně Ad hoc do 599 dopisů 600 – 10 000 dopisů více než 10 000 dopisů
Roční paušál (cena bez DPH) zdarma 499 Kč 3 999 Kč 19 999 Kč
Obyčejný dopis vč. obálky, papíru, tisku atd. (cena bez DPH) 18,90 Kč 13,90 Kč 12,90 Kč 11,90 Kč
(z toho poštovné 9 Kč) (z toho poštovné 9 Kč) (z toho poštovné 9 Kč)

Zdroj: ČP Cloud

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).