Hlavní navigace

Přes OneTicket nově koupíte jednodenní síťovou jízdenku

Sdílet

2010-08-2-nekterymi_vlaky_se_uz_neprojedete-1.jpg Autor: profit

Systém univerzálních vlakových jízdenek OneTicket se od 11. prosince 2022 rozšířil o novou, jednodenní síťovou jízdenku.

Jednodenní jízdenka platí celý den na vlakové spoje všech dopravců zapojených do systému. Cestující tak může mezi těmito dopravci bez omezení přestupovat, říká ministr dopravy Martin Kupka (ODS).

Jednodenní síťová jízdenka nyní doplňuje portfolio ostatních síťových jízdenek OneTicket na 7, 30, 90, 180 a 365 dní. Cena jednodenní jízdenky je 868 Kč a je možné si ji pořídit na webu oneticket.cz, v mobilní aplikaci OneTicket, na pokladnách zapojených dopravců, u průvodčího ve vlaku nebo v jízdenkových automatech.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 12. 2022 10:32

    Franta Fous

    Kam bych se za 868 Kč podíval? Zatím nemám žádný nápad. Např. JHMD převzali trať od Českých drah a teď se tam nemůžete se žádným úzkokolejáčkem ani srazit, protože vagóny odváží do muzea a ponorky se také potopily. Snad to nedopadne stejně na kolejích z Českých Budějovic směrem na Horní Planou, kde jezdí GW Train. Ty busy, co jezdí místo vlaku se těžko vejdou na tenké silničky mezi vesnicemi. Snad jediná výhoda může být, že Vás dovezou až do obce, ale když tam ani před tím nevedly koleje, tak se jim busy vyhýbají, i když by byl nějaký ze strany cestujících zájem o přepravu, ale musí to sponzorovat stát, jinak řidiči zvyklí o víkendu na volno neradi sjedou vedlejší trasu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Autorka je redaktorkou serveru Měšec.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).