Spočítejte si...

Zavřít

Pozor na to, u koho sázíte. Výhra vám nemusí být vyplacena

Společnost Lottoland, která provozuje číselnou loterii Eurojackpot, k tomu nemá pro území ČR povolení. Informovalo o tom ministerstvo financí, které tato povolení vydává. 

Společnost Lottoland podle ministerstva nemá povolení k provozu loterie ani v žádném jiném státě, který se jí účastní.

Sázejícím tak nemá kdo zaručit řádný průběh loterie ani poskytnout žádnou záruku, že výhra bude skutečně vyplacena nebo že v případě námitek proběhne řádné reklamační řízení. 

Z webových stránek společnosti Lottoland vyplývá, že společnost nabízí dvě modifikace oproti legálním provozovatelům Eurojackpotu, a to dvojitý jackpot a číselný štít. Vzhledem k jejich povaze a výši možných výher v číselné loterii Eurojackpot, je pravděpodobné, že společnost Lottoland nebude schopna závazky z nich vzniklé plnit, varuje ministerstvo ve své zprávě kde zároveň uvádí, že  společnost Lottoland má sídlo na Gibraltaru. 

Podle loterijního zákona je ale účast na sázkách v zahraničí, při kterých jsou sázky placeny do zahraničí, zakázána. Čeští sázející proto prostřednictvím společnosti Lottoland sázet nesmějí. V případě porušení tohoto zákazu se sázející vystavují možnosti uložení pokuty až do výše 10 000 000 Kč, varuje ministerstvo. 

Ropa může zlevnit k 20 dolarům za barel Sberbank zvýhodnila podmínky u spořicích účtů        
Lotto Znalosti
Lotto Znalosti (neregistrovaný) 85.115.155.---
4. 8. 2015 11:04 Nový

Lottoland žádné loterie neprovozuje

Lottoland žádné loterie neprovozuje, umožňuje si pouze vsadit na výsledky Eurojackpotu a dalších loterií. K tomuto ji stačí licence, která umožňuje sázení na výsledky loterií ve všech zemí, které patří do EU. Lottoland navíc získal krytí ve výši 100 miliónů Eur od Insurance-Linked Securities (ILS), takže se sázející nemusí obávat, že svojí výhru nedostanou. Více se dozvíte v tiskové zprávě http://bit.ly/1NuKvH6