Spočítejte si...

Zavřít

Pozor na další podezřelý e-shop

Internetový srovnávač Heureka.cz dnes prostřednictvím tiskového prohlášení varoval před dalším podezřelým e-shopem. Podle vyjádření uživatelé srovnávače varují před nákupem na webu www.eshopuslona.cz. Zákazníci uvádějí, že majitel e-shopu nekomunikuje a nedodává předem zaplacené zboží. 

Nákupní rádce Heureka.cz zboží daného e-shopu nikdy ve své nabídce neměl. O registraci e-shopu na Heurece se zasloužila nespokojená zákaznice, která tím na podezřelé chování e-shopu takto upozornila. Následně začaly přibývat další negativní zkušenosti ostatních zákazníků, vysvětlil Kamil Demuth z nákupního rádce Heureka.cz s tím, že internetové stránky obchodu www.eshopuslona.cz jsou nyní nedostupné.

Paušální návod, jak poznat podvodný e-shop, neexistuje. Zbystřit byste ale měli vždy, pokud internetový obchod nenabízí jinou možnost než platit zboží předem a ceny jsou extrémně nízké. 

Létání asi zdraží, Letiště Ruzyně zvyšuje poplatky Jezdíte na černo? Můžete dostat vyšší pokutu než dřív        
samael
samael (neregistrovaný) ---.souepl.cz
12. 9. 2013 6:16 Nový

dalsi podobny eshop

celé vlákno

A podle me zkusenosti a nejen me (dle heureky) je zde dalsi eshop ktery nekomunikuje ale vybere penize rad - pocitaceprokaz­deho.cz (jen si zkuste zavolat na jejich kontaktni telefon - odpojen)
http://www.pocitaceprokazdeho.cz/

Honzas
Honzas (neregistrovaný) ---.union-trading.cz
12. 9. 2013 7:21 Nový

Re: dalsi podobny eshop

celé vlákno

Koukám na jejich web a u výdejního místa Opava aplikují Hlavu 22. Výdej po dohodě, ale chybí jakýkoliv kontakt kromě mapy. :-)

petr
petr (neregistrovaný) ---.silknet.cz
12. 9. 2013 21:56 Nový

Re: dalsi podobny eshop

celé vlákno

muzu potvrdit. zaplaceno mam a cekam mesic. komunikace z jejich strany nula.