Hlavní navigace

Poštovní spořitelna nabídne nový úvěr. Sjednat ho můžete i na poštách

Sdílet

Gabriela Hájková 11. 4. 2016

Poštovní spořitelna nabízí nové Poštovní půjčky. Poskytuje je s úrokem od 5,9 %. Na nejnižší sazbu dosáhnete pokud úvěr využijete na konsolidaci úvěrů, kdy si k bance převedete úvěry ve výši alespoň 50 000 korun a zároveň i platební styk. Neúčelové půjčky banka poskytne se sazbou od 6,9 % a Poštovní půjčky na bydlení pak opět od 5,9 % ročně.

Půjčka se poskytuje bez poplatku za vedení a zpracování úvěru a bez poplatku za mimořádnou splátku. Za restrukturalizaci úvěru a zvýšení či snížení nebo odložení splátky zaplatíte pokaždé 500 Kč.

Ohledně odkladu, zvýšení či snížení splátek je v sazebníku uvedeno, že poplatky se hradí za změny nad rámec stanovených smluvních podmínek. Pokud klient splátky odloží  v rámci předem sjednaných podmínek, tak jsou zdarma, a to je právě ta výhoda, již komunikujeme u Poštovních půjček. Klient, který na toto nemá nárok (má například smlouvu z doby, kdy dané výhody ještě nebyly součástí úvěrů), tak zaplatí poplatek dle ceníku, vysvětlila pro server Měšec.cz mluvčí Martina Slavíková.

O půjčku můžete požádat na pobočkách České pošty, ve Finančních centrech, přes Klientské centrum nebo on-line na webu Poštovní spořitelny.

Úrok 5,9 % platí od dubna za podobných podmínek jako v Poštovní spořitelně i pro klienty ČSOB, ale jenom v rámci produktu ČSOB Konsolidace.

Obě banky poskytnou úvěry bez zajištění do výše 800 000 Kč, u půjčky na bydlení do 1 000 000 Kč. Neúčelové půjčky je možné splácet maximálně 8 let, u konsolidací maximálně 10 let. U půjčky na bydlení platí 12letá splatnost, která platí i pro nové klienty.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 4. 2016 15:15

    Honza malem kralem (neregistrovaný) 192.168.1.---

    Bezvadny, dalsi vec, co nam budou na postach vnucovat, kdyz si tam clovek prijde jen vyzvednout nebo odeslat balicek... :)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).