Spočítejte si...

Zavřít

Poštovní spořitelna končí s debetními kartami Visa Electron

Od 1. července 2012 už Poštovní spořitelna/Era (obchodní značka ČSOB) nebude vydávat debetní karty Visa Electron s názvem Maxkarta. Nově je nahradí elektronické debetní karty MasterCard s názvem Debit MasterCard. I s nimi budete moci nadále využívat služby Poštovní spořitelny na poštách. Poštovní spořitelna tak po 8 letech končí s vydáváním karet Visa. Ty přitom nahradila 1.5.2004 tehdejšími kartami Maestro; v loňském roce na nich zrušila i pojištění zneužití. Pro stávající klienty se nic nemění, jen nově už kartu Visa Electron nedostanou.

Hlavní změnou je poplatek za vydání druhé a další karty k účtu. Zatím co první karta je součástí účtu, za vydání druhé zaplatíte jednorázově 350 Kč (bylo 150 Kč) a dalších 8 Kč měsíčně.

Další změna: kreditní karty budou už jen embossované, končí tak elektronická karta MasterCard Unembossed, ta bude jen debetní.

Potřebujete úvěr k podnikání a banka se k vám otočila zády? Využijte státní záruku Více než 600 000 řidičů jezdí bez povinného ručení        
ldx
ldx (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
25. 6. 2012 23:15 Nový

Pokrok jako barák

LOL tak tomu říkám pokrok! Emboss v 21. století. Halt Emerika je konzervativní, ale nechápu proč se to teď přenáší k nám.
V případě GOLD karty, která má pojištění veškerých rizik do milionových částek to chápu (potřeba platit třeba někde na poušti, kde není žádné spojení), ale pochybuju, že ti chudáci co jsou u Poštovní spořitelny, patří do kategorie lidí Jet-set.