Hlavní navigace

Pokud létáte s Českými aeroliniemi, můžete získat slevy v půjčovnách aut

Sdílet

Gabriela Hájková 27. 1. 2012

Společnost České aerolinie spouštějí novou službu – online pronájem automobilů, které budou k dispozici v 60 destinacích. Výběr auta, jeho objednávka i úhrada bude probíhat ve čtyřech krocích, přímo na stránkách www.czechairli­nes.com, uvádí zpráva společnosti České aerolinie.

Do konce února navíc dopravce poskytuje zákazníkům 20% slevu na jakékoliv rezervované auto v kterékoli z nabízených destinací.

Na úvodní stránce společnosti na adrese www.czechairli­nes.com se objeví tlačítko pro využití nové služby: Pronájem auta. Po prokliku se dostanete na samostatnou podstránku služby, kde už si ze seznamu vyberete požadovanou destinaci podle cíle své cesty.

Nebude mezi nimi chybět naříklad Bangkok, Kolombo, Melbourne, Sydney nebo Johannesburg a další. Počet míst se bude postupně rozšiřovat tak, aby pokryl také některé chybějící destinace operované Českými aeroliniemi v Rusku, na Kavkaze nebo ve Střední Asii, slibuje zpráva dopravce.

Po volbě destinace se zobrazí seznam všech vozidel, která jsou v dané chvíli k dispozici, včetně jména půjčovny a ceny za den zapůjčení vozu v eurech. Na některých místech budete mít na výběr i z několika desítek půjčoven.

Samozřejmostí je možnost volby různé úrovně pojištění korespondující s místní legislativou, která se v závislosti na cílové zemi může lišit, uvádí zpráva společnosti.

Online objednané zapůjčení auta je možné uhradit kreditní nebo debetní platební kartou s povolením internetových transakcí. Po dokončení platby vám přijde na zadaný e-mail potvrzení o úhradě a rezervaci auta a další instrukce nutné k jeho vyzvednutí. V případě dotazů je k dispozici  specializované kontaktní centrum konsolidátora provozované v sedmi světových jazycích.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).