Spočítejte si...

Zavřít

Pojišťovnám se nelíbí proplácení škod na čelním skle

Škody na čelním skle možná v následujících letech nebudou hrazeny z povinného ručení, ale bude je nutné zvlášť připojistit. Shodli se na tom zástupci pojišťoven na setkání s novináři, které minulý čtvrtek uspořádala společnost Top-Pojištění.cz. Škody na čelním skle tvoří zhruba jednu třetinu škod a mezi zásadní problémy patří obtížné dokazování, že jde skutečně o škodu a ne o pojistný podvod.

Pro jednání s obchodními partnery můžete použít bankovní pobočku Visa se chystá ke vstupu na burzu        
P.C.
P.C. (neregistrovaný)
12. 11. 2007 13:36 Nový

Pojišťovnu nejvíc okrádají servisy

Nebo, že by 50% rozdíl mezi cenou za výměnu předního skla při úhradě v hotovosti a při úhradě pojišťovnou byl jen náhodný?
Patrik
Patrik (neregistrovaný)
12. 11. 2007 13:43 Nový

Pojišťovny jsou snad od slova pojistit !!!

Nechápu to. Měnil jsem sklo jednou - likvidátor na mě koukal jak na podvodníka. Tak jsem mu naznačil, že když to nesepíše on, tak že půjdeme za ředitelem pobočky, když je tak dementní a nedokáže rozeznat samovolně prasklé sklo. Vše pak šlo jako po másle - nabídl mi i servis kde mi to "opraví". Chápete kde je problém? Já ano. Tak ať mne ne****.
uživatel si přál zůstat v anonymitě
26. 11. 2007 8:58 Nový

o nás bez nás

A opět o nás bez nás! Stačí, že vám u nehody nezaplatí poškozené pneu. A nyní i tohle.
Navrhuji pojišťovnám, aby si motoristé museli ještě extra pojistit metalízu oproti normálnímu laku a nebo vůbec platit jen tu nejstandardnější výbavu odvozenou od základní výstroje Škodovky. Tzn. "luxusní" bezpečností výbavu airbagy, ABS, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, ostřikovače světlometů atd. z pojištění nehradit a nebo si na škody uzavřít další komerční pojištění.
Asi tak jako ve zdravotnictví za minulého režimu běžné zdravotnické úkony nechtějí nyní ze zdravotního pojištzění hradit - je to považováno za "luxus".