Hlavní navigace

Pobočky ČS jsou poslední den v roce otevřeny do 12 hodin

Sdílet

Redakce 18. 12. 2007

S blížícím se koncem roku je dobré vzít v úvahu mimořádnou otevírací dobu poboček České spořitelny, a také věnovat pozornost lhůtám platebního styku, pokud má příjemce dostat peníze ještě letos.

Všechny pobočky České spořitelny, včetně těch s víkendovým provozem v obchodních centrech (pobočky v obchodních centrech Futurum Hradec Králové, Hypernova Liberec, Vaňkovka Brno, Centrum Chodov a Tesco Letňany v Praze, Hypernova Teplice a Ostrava Shopping Park), budou 31. prosince 2007 otevřeny do 12 hodin. Pobočky zůstanou zavřené v období tří vánočních svátků 24., 25. a 26. prosince 2007 a na Nový rok, mezi svátky se budou pobočky řídit standardní otevírací dobou.

Pokud chcete, aby vaše peníze dorazily tam kam mají včas, musíte je také včas poslat. Provádíte-li transakce v rámci ČS, stačí je vyřídit do 31. prosince, vyřizujete-li transakce mimo ČS, měli byste je zadat do 27. prosince. Avšak platební příkazy k inkasu mimo banku je potřeba zadat do 20. prosince. Znamená to jediné, čím dříve, tím lépe.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).