Hlavní navigace

Platební styk a otevírací doba poboček Komerční banky na konci roku

Sdílet

Gabriela Hájková 6. 12. 2016

Všechny pobočky Komerční banky budou 30. prosince 2016 v provozu ve standardních hodinách. Pobočky se sobotním provozem budou dne 31. prosince 2016 uzavřené s výjimkou pobočky Praha 10 – Štěrboholy, která bude otevřená od 10 do 13 hodin a pobočky Brno – Kampus s otevírací dobou od 10 do 12 hod. Banka upozornila, že otevřené pobočky nebudou poskytovat hotovostní služby. Pro vklady hotovostí tedy musíte využít některý z vkladových bankomatů.

Platební styk na konci roku
Autor: Komerční banka

Platební styk na konci roku

Zadávání příkazů k úhradě (pro tuzemské nebo pro zahraniční platby včetně SEPA plateb), příkazů k inkasu a provádění vkladů hotovosti na přepážkách s požadavkem na zpracování a připsání na účty příjemců ještě v roce 2016, se řídí následujícími pravidly:

Standardní platby v Kč do jiných bank v ČR je možné zadat nejpozději 29. prosince do 20:30 hodin (se splatností v tomto dni) a platby v rámci KB 30. prosince do 20:30 hodin (se splatností v tomto dni). 30. prosince už můžete zaslat platby v Kč do jiných bank v ČR jen s označením expres a to do 14 hodin. (Expresní linka KB bude v nepřetržitém provozu i v období Vánoc a novoročních svátků). Platby do zahraničí v měnách AUD, CNY a JPY můžete zadat do 28. prosince (se splatností v tomto dni) a platby v ostatních měnách včetně SEPA plateb do 29. prosince (se splatností v tomto dni). Tyto platby musíte přes přímé bankovnictví zadat nejpozději do 20:30 hodin v případě nekonverzních plateb a do 17 hodin u konverzních plateb.

Platební styk na konci roku
Autor: Komerční banka

Platební styk na konci roku

Vklady hotovosti v CZK na účty vedené v jiných bankách v ČR můžete uskutečnit bez omezení ještě 30. prosince a to nejpozději do 12:30 hodin, už ale jen jako superexpresní vklad na přepážce pobočky (včetně vkladů na účty vedené v dceřiných společnostech KB a v ČNB). Vklady korunové hotovosti na účty vedené v KB můžete provádět přes vkladomaty. Pro připsání ještě v tomto roce je třeba vklad provést nejpozději 30. prosince do 20 hodin.

Platební styk na konci roku
Autor: Komerční banka

Platební styk na konci roku

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).