Spočítejte si...

Zavřít

Platba daní je nyní u Raiffeisenbank jednodušší

Raiffeisenbank nyní klientům ušetří čas a starosti při platbě daní. Uživatelé eKonta z řad fyzických osob i podnikatelů budou moci využít předpřipravené příkazy pro platbu daně a cla, nebudou muset složitě vyhledávat potřebné údaje pro správné směrování platby. Podobnou službu žádná jiná banka nenabízí.

Do konce března je nutné podat daňové přiznání u některých typů daní pro fyzické osoby i podnikatele. Raiffeisenbank proto ve svém internetovém bankovnictví spouští ojedinělou funkčnost umožňující jednodušší platbu daně a cla. Ušetříme klientům čas, nebudou muset dohledávat nutné údaje pro provedení platby, jako je např. číslo účtu finančního úřadu, uvedla produktová manažerka Raiffeisenbank Lucia Tóthová s tím, že novou službu ocení především podnikatelé užívající Podnikatelské eKonto. Raiffeisenbank je první bankou, která takovou službu nabízí.

Česká správa sociálního zabezpečení vydala příručku týkající se důchodů v Česku a Německu Objem poskytnutých hypoték v lednu poklesl        
uživatel si přál zůstat v anonymitě
19. 2. 2009 11:45 Nový

Užitečný nápad

celé vlákno
Drobné praktické vylepšení...
Marek Turnovec aura:51
19. 2. 2009 20:28 Nový

Re: Užitečný nápad

celé vlákno
Možná, ale nedělal bych z toho žádnou vědu. Jestli nějaký podnikatel ani neumí poslat peníze na nějaký účet, tak by snad raději neměl mít živnosťák. :-)