Spočítejte si...

Zavřít

Online burza drobných prací SuperSoused chce propojit šikuly a zákazníky

Propojit řemeslníky, kutily a šikovné pomocníky, kteří si chtějí přivydělat tím, co umí a co je baví a zákazníky, kteří potřebují jejich služby, chce nová online platforma Super Soused. Jde o P2P online tržiště nabídek a poptávek.  Služba byla představena v úterý 15. září 2015 v rámci stavebního veletrhu FOR ARCH v Praze. Jedinou podmínkou pro obě strany je zaregistrovat se na portálu Super Soused.

Naším cílem je propojit co nejvíce zručných řemeslníků a schopných lidí s těmi, kteří je v danou chvíli právě potřebují. Lidé už nemusí složitě vyhledávat mezi stovkami neznámých firem, jednoduše zadají úkol a pak si z nabídek šitých přímo na míru vyberou tu nejvýhodnější. Služba je založena na principu vyhledávání pomocníků z nejbližšího okolí, a proto jsme ji pojmenovali Super Soused, vysvětluje spoluzakladatel a investor projektu Lukáš Novák.

Autorka projektu Lívia Palásthyová upřesňuje, že chtějí vytvořit soběstačnou a co možná nejširší komunitu sousedů, ve které každý najde, co hledá, a zároveň nabídne to, co mu jde nejlépe. Na malém městě se totiž od sousedů vždy dozvíte, na koho osvědčeného se obrátit. To ve velkých městech není. Přitom v nich žije spousta lidí, kteří ve svém oboru vynikají, ale je pro ně těžké si své zákazníky najít. Zatím se orientujeme na Prahu a její okolí, ale postupně připravujeme rozšíření do dalších měst, a do budoucna i do okolních zemí, říká Palásthyová.

Garance pro obě strany

Projekt Super Soused má v sobě obsažené garance. Obě strany si hned na začátku dohodnou podmínky vykonané práce. Díky předem domluvené ceně odpadají případné dohady. Po odvedení práce zákazník svého pomocníka na portálu ohodnotí a ten naopak ohodnotí spolupráci se zákazníkem.

Dobrovolník dostane zaplaceno až po vykonání úkolu a schválení kvality práce zákazníkem. Zároveň ale klient složí odměnu za práci vždy předem, řemeslníkům se tedy nemůže stát, že by při dodržení podmínek nedostali zaplaceno.

Chyby spolupracovníků s portálem jsou pojištěné odpovědnostním poištěním s maximální výši plnění 5 000 000 Kč.

Prezentace Super Soused z tiskové zprávy

Super soused.cz from Mesec.cz
V jakých profesích zaměstnavatelé nejčastěji nabízí zkrácené úvazky? Mimořádný příspěvek pro důchodce se opozdí. Bude ale vyšší        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
21. 9. 2015 13:41 Nový

to zas bude nymandu...

a velmistru typu "A je to ... " :-) idealni portal pro ne a lidem, kteri budou pres tohle objednavat preji hodne stesti ;-)