Hlavní navigace

O2 nově půjčuje kredit u předplacených karet. Za pět korun

Sdílet

Jiří Hovorka 10. 7. 2018

Operátor O2 od července nabízí službu O2 Rezerva určenou pro zákazníky předplacených služeb. Ti tak mohou od operátora za poplatek pět korun získat „půjčku“ kreditu ve výši 50 korun.

O rezervu je možné požádat v momentě, kdy kredit klesne pod 50 korun. Dělá se tak v online samoobsluze Moje O2 nebo bezplatným odchozím hovorem ve tvaru *107*#. Operátor pak obratem připíše bonusový kredit 50 korun. Ten umožní po dobu jednoho měsíce volat, posílat SMS i surfovat na internetu za sazby podle tarifu, jaký klienti mají. S dalším dobitím jim pak O2 bonusový kredit odečte společně s poplatkem za službu.

O2 Rezervu mohou využívat všichni zákazníci, kteří předplacenou kartu používají alespoň 6 měsíců. O2 rezervu mohou využít i opakovaně, vždy však jen jedenkrát po dobití předplaceného kreditu částkou minimálně 200 Kč za uplynulé dva měsíce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 7. 2018 10:51

    SIM KARTA (neregistrovaný) ---.jhcomp.cz

    Měl bych zájem o sim-kartu, u které by se nemusel každý měsíc dobíjet kredit kvůli tomu, aby fungoval mobilní internet. Zdá se, že operátoři vymysleli, že budou nyní rejžovat za připojení k síti. Proto jsem na předplacené kartě provolal kredit, zlomil jí a hodil do koše a smartphone používám jenom tam, kde je wi-fi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).