Hlavní navigace

Novým místopředsedou představenstva UniCredit Bank je Bank Marco Iannaccone

Sdílet

Novým místopředsedou představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia byl v dubnu jmenován Marco Iannaccone, který dosud působil jako výkonný a provozní ředitel v turecké Yapi Kredi. Ve funkci vystřídá Paola Iannoneho, který bude v bance dále působit v roli seniorního poradce. 

Marco Iannaccone má téměř 20 let mezinárodních zkušeností ve vrcholovém vedení v rámci skupiny UniCredit. Vystudoval ekonomii na univerzitě v Benátkách, titul MBA získal v Clemsonu ve Spojených státech. Kariéru zahájil v poradenských firmách.

Marco Iannaccone je novým místopředsedou představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. (8.4.2020)
Autor: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Marco Iannaccone je novým místopředsedou představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. (8.4.2020)

Od roku 1999 začal pracovat v oblasti privátního a korporátního bankovnictví. Do skupiny UniCredit nastoupil o tři roky později a postupně působil na seniorních manažerských pozicích v oblasti strategie, rozvoje obchodních oblastí nebo fúzí a akvizic v zemích střední a východní Evropy.

V polské Bank Pekao, která byla v té době součástí UniCredit, zastával pozici místopředsedy představenstva a finančního ředitele. Od roku 2016 byl náměstkem generálního ředitele v maďarské UniCredit Bank a před nástupem do UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia byl výkonným a provozním ředitelem v turecké Yapi Kredi, uvedla banka.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).