Spočítejte si...

Zavřít

Nový účet Moneta Money Bank založíte výhradně elektronicky. Nabízí 3 % ročně

MONETA Money Bank nabízí nový běžný účet Tom. Založit ho můžete přes mobilní či internetové bankovnictví Smart Banka. Zde je nutné vyplnit potřebné údaje, nahrát vyfocené dva osobní doklady a odeslat na účet elektronickou platbou alespoň 3 Kč pro ověření.

Banka nabízí bezplatné výběry z bankomatu v ČR a v zahraničí a po dobu 6 měsíců vedení bez poplatku. Poté bude stát vedení 99 Kč měsíčně.

Na účet mohou klienti získat 3% úročení zůstatku do 100 000 Kč. Podmínkou je, aby vám každý měsíc na účet přišlo alespoň 15 000 Kč. Současně je nutné zaplatit alespoň 10krát v měsíci debetní kartou vydanou k účtu Tom. Splníte-li tyto podmínky, příštím měsíci získáte zmíněný úrok.

Fio banka otevřela hypoteční centrum Nenechte se odradit: Zboží můžete reklamovat, i když je koupené z barazu        
P2010
P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
16. 6. 2017 15:48 Nový

Humor

celé vlákno

Tak výhodnou nabídku si snad ani nezasloužíme :-)

zdena
zdena (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
17. 6. 2017 7:32 Nový

Moneta

Stará, dobrá Gemoney se vrátila.

dusko
dusko (neregistrovaný) 85.135.10.---
17. 6. 2017 10:30 Nový

Re: Nový účet Moneta Money Bank založíte výhradně elektronicky. Nabízí 3 % ročně

Cha cha, abych získal za rok úrok 3000 před zdaněním, tak jim musím zaplatit 12*99Kč za účet, tady se někdo zbláznil..

GEMB
GEMB (neregistrovaný) ---.jhcomp.cz
17. 6. 2017 12:31 Nový

NOVÝ ÚČET MMB

Lepší, než nový účet, je starý účet Genius Gratis včetně papírových výpisů zdarma. Tehdy mě a ještě dalšího, přivedl do této banky speciální kód od někoho, kdo už u nich účet vlastnil nebo spíše vlastnil spoustu půjček od této banky, kterých se dodnes ještě nezbavil. Pokud si od Monety Money Bank nevezmu půjčku já, tak věřím, že mi zase budou volat, jestli nechci třeba úvěr, i když k nim nezasílám pravidelně žádný příjem. Stejně vnucují i kreditní kartu, o kterou také nemám zájem. Z platbou Pay U čekají do pracovního týdne, na rozdíl od jiné banky, kde zboží je zaplaceno ihned po autorizaci platby. Nyní se mi zdá být výhodnější u vícero bank a ne se upsat jen třeba Monetě.