Hlavní navigace

Novou členkou představenstva skupiny ČSOB je Michaela Lhotková

Sdílet

Gabriela Hájková 11. 5. 2021

KBC Group jmenovala Michaelu Lhotkovou novou členkou představenstva skupiny ČSOB. Lhotková nastupuje na pozici Chief Innovation Officer pro skupinu KBC v České republice. V rámci KBC to znamená povýšení na úroveň Senior General Manager.

V této funkci je Michaela Lhotková nominována na členku představenstva ČSOB, její nominace podléhá schválení České národní banky a dalších orgánů. Michaela Lhotková bude přímo podřízená generálnímu řediteli skupiny ČSOB Johnu Hollowsovi. Na své pozici bude zodpovědná za urychlení digitální transformace skupiny v ČR, konkrétně za vývoj a implementaci virtuální asistentky Kate, digitální aplikace, využití dat a implementaci nové strategie.

Digitalizace, data a inovace jsou pro spokojenost našich klientů a naši budoucnost klíčové. Jsem velmi rád, že se součástí týmu nejvyššího managementu skupiny ČSOB stává právě Michaela Lhotková, která je v těchto oblastech nejen v rámci finančního světa skutečnou odbornicí, a ČSOB již roky pomáhá s transformací obchodního modelu a naplnění strategie Digitálně a s lidmi, uvedl Hollows s tím, že Michaela úspěšně vede několik mezinárodních projektů v rámci skupiny.

Michaela Lhotková zahájila v ČSOB svou kariéru v roce 2002 na International Corporate Desk jako trainee. Po dvou letech nastoupila do první manažerské role v oblasti úvěrů, jejichž podnikatelskou a firemní divizi vedla od roku 2008. V roce 2013 přešla na pozici ředitelky Segmentu firemního bankovnictví, poté se stala členkou představenstva pro oblast rizika a finance Hypoteční banky. Před 3 lety pak přebrala transformaci oblasti platebních řešení a spotřebitelského financování.

Novou členkou představenstva skupiny ČSOB se stala Michaela Lhotková
Autor: Československá obchodní banka, a. s.

Novou členkou představenstva skupiny ČSOB se stala Michaela Lhotková

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).