Hlavní navigace

Nové místo (i v zahraničí) můžete najít na pracovním veletrhu Profesia days v Praze

Sdílet

Gabriela Hájková 9. 10. 2017

Hledáte-li práci nebo chcete změnit místo, můžete najít příležitost na pracovním veletrhu Profesia days, kde se budou prezentovat zaměstnavatelé z ČR i ze zahraničí.

Veletrh proběhne 25. a 26. října 2017 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany. Kromě nabídky pracovní pozice tady budete moci prověřit své jazykové či jiné znalosti, promluvit si s odborníky a setkat se se zajímavými osobnostmi. Kromě přednášek na hlavním pódiu bude probíhat i tzv. Master Class program s informačními bloky zaměřenými na poradenství pro uchazeče o práci, součástí budou i aktivity v rámci poradenské, přednáškové a testovací zóny, například testování předpokladů pro různé profese. Můžete zde také například za pomocí odborníků sestavit svůj profesní životopis, vytisknout jej, absolvovat pracovní pohovor „na zkoušku“, a rovnou vyrazit za HR pracovníky zúčastněných společností. Novinkou letošního ročníku veletrhu Profesia days je sekce zaměřená na studium a práci v zahraničí.

Na hlavním pódiu vystoupí například kouč Marian Jelínek, zastoupeni budou i autoři zajímavých nápadů, kterým se podařilo prorazit, například spolumajitel Vnitroblocku a Kavárny, co hledá jméno Jakub Zajíc nebo bratři, kteří se rozhodli vařit vývary pod značkou Konečně vývar.

Informace o veletrhu najdete na webu.  Vstup na veletrh je zdarma.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).