Spočítejte si...

Zavřít

Nové internetové bankovnictví UniCredit Bank plánuje rozpočet a spoří na budoucí výdaje

UniCredit Bank inovovala své internetové bankovnictví, které nově umí plánovat rozpočet na budoucí výdaje a umožňuje kontrolu těch minulých. Výdaje z účtu se totiž automaticky řadí do jedné z 9 kategorií (Hotovost, Domácnost, Doprava, Volný čas a nakupování, Zdraví a krása, Vzdělání, Podnikání, Splátky a poplatky a Ostatní). V případě nerozpoznání výdaj můžete zařadit sami. Zde si můžete nastavit měsíční rozpočet pro každou kategorii a sledovat, jak ji naplňujete.

Aplikace nabízí také chytré automatické spoření. Pokud si chcete na něco ušetřit, zvolte zde cenu a termín a do kdy chcete mít peníze pohromadě. Aplikace dopočítá, kolik musíte měsíčně odkládat stranou a nabídne jedním klikem vytvoření trvalého příkazu, který bude odesílat částku na toto spoření automaticky.

Intuitivnější by mělo být i zadávání plateb. Funkce Zaplatit podle zadání čísla účtu nebo telefonního čísla pozná, zda posíláte domácí či zahraniční platbu a jaký typ platby chcete provést. Vy pak doplňujete ještě variabilní symbol. Aplikace si nově umí zapamatovat čísla účtů a všechny potřebné údaje, kde uloží do adresáře.

Obchodníci šidí rádi. Jak neprodělat na Black Friday? Budeme dostávat dvě účtenky? Doklad EET není dokladem o koupi pro reklamaci        
gab
gab (neregistrovaný) ---.75.broadband4.iol.cz
27. 12. 2016 19:14 Nový

nove internetove bankovnictvi Unicredit

Nevim, jestli si autor clanku zkusil puvodni a novou verzi. Nez zadam platbu, musim několikrát navíc potvrdit, vybrat, otevřít.. A rolovat obrazovku!
Dali to nekomu z uzivatelu k testovani? Jen to ukazte.. pro porovnani.

Franta
Franta (neregistrovaný) 46.13.8.---
27. 1. 2017 12:44 Nový

Co to je?

To sou zase omalovánky, jak pro blbý děti.
Všechno je velký, roztahaný, nepřehledný, přirovnal bych to tak k Windows 10. Běžné zaplacení je zbytečně komplikované.
Asi budu hledat jinou banku, pokud mi to nepřepnou zpátky.