Hlavní navigace

Nová mobilní aplikace ERV Evropské pojišťovny umožní ukládání kopií letenek a dalších dokumentů

Sdílet

Gabriela Hájková 19. 8. 2015

Klienti ERV Evropské pojišťovny mohou nově využít mobilní aplikaci Moje Evropská, přes kterou mohou jedním proklikem volat asistenční služby nebo se jimi nechat volat nazpět. Najdou zde také aktualizovaný seznam rizikových oblastí, rady na cesty do zahraničí, všechny své dokumenty související s pojistkou a zjednodušené pojistné podmínky formou otázek a odpovědí. Klienti, kteří mají celoroční pojištění MultiTrip zde budou mít navíc i údaje o rozsahu pojištění a pojištění dalších rodinných příslušníků. Do aplikace se dají také zasílat zprávy nebo push notifikace.

Aplikaci mohou využít všichni. I bez registrace pojištění totiž bude fungovat tzv. trezor dokumentů, volání na asistenci nebo rady pro cesty do zahraničí. Do trezoru dokumentů si pak mohou uživatelé aplikace pod svým heslem uložit kopie či fotky cestovních dokladů, letenek nebo účtů z nemocnice (fotky se kvůli bezpečnosti nezobrazují v klasické galerii telefonu).

Aplikace funguje na platformách iOS 7.0 a vyšší a Android 4.0 a vyšší a je možné ji stáhnout v GoogePlay nebo v AppStore.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).