Spočítejte si...

Zavřít

Nabídkové ceny bytů rostou

Majitelé nemovitostí cítí příchod lepších ekonomických časů a snaží se své nemovitosti nabídnout k prodeji dráže než v minulých letech. Podle Českého statistického úřadu vzrostly ceny bytů v průměru o tři procenta. To je nejsilnější nárůst za poslední čtyři čtvrtletí.

Růst nabídkových cen vypovídá o nastupujícím pozvolném růstu na realitním trhu, to je bez debat, uvedl předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny Martin Němeček pro server E15. Konečná cena je však obvykle o 10 % nižší než nabídková.

Nebýt v EU, měli bychom se o poznání hůře, tvrdí studie MasterCard se obává Putinovy karty        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
30. 4. 2014 15:37 Nový

hmm to je zase info

roste NABIDKOVA cena :-) me by spis zajimalo jesli roste skutecna realna prodejni cena a ne ta v inzeratech pane redaktor :-)

Kokot
Kokot (neregistrovaný) 217.66.183.---
1. 5. 2014 7:43 Nový

Kazdy si to vylozi po svem

celé vlákno

Trh s byty se neozivuje, realitni spolecnosti ho chteji ozivit v navaznosti na levnejsi hypoteky. Ale proc banky maji takove nizke sazby pod 3 %? Patrne uz nejsou lidi, kteri by se chteli zadluzovat nebo tak hloupejsi vetsina uz zadluzena je!!!

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
2. 5. 2014 11:33 Nový

Re: Kazdy si to vylozi po svem

celé vlákno

husakovy deti a dalsi silne rocniky uz hypoteky maji, takze uz neni kde brat, tak se holt laka na nizky urok, zvysit ho pak az skonci fixace muzou vzdycky