Hlavní navigace

Na Mladoboleslavsku se uskuteční Burza práce. Je určena studentům i nezaměstnaným

Sdílet

Na Mladoboleslavsku proběhne další Burza práce a vzdělávání, a to v úterý 6. listopadu 2018 mezi 8:30 a 16. hodinou. Akce se bude konat v Domě Kultury na adrese Dukelská 1093. Akci pořádá zdejší kontaktní pracoviště ÚP ČR.

V rámci burzy práce se představá 37 středních škol a učilišť a 13 zaměstnavatelů nejen z Mladoboleslavska, ale i dalších regionů.

Burza je určena jak žákům 8. a 9. tříd základních škol, tak i středoškolským studentům a všem, kteří zvažují další vzdělávání nebo třeba hledají práci.

Organizátoři rozdělili burzu na dvě části. V přízemí Domu kultury budoužákům ZŠ a jejich rodičům k dispozici zástupci středních škol a učilišť. Představí jim své studijní a učební obory a poskytnou zájemcům základní informace o podmínkách přijímacího řízení. V patře velkého sálu budou mít návštěvníci možnost seznámit se se zaměstnavateli, kteří zajišťují praktický výcvik či nabízejí budoucím absolventům uplatnění.

Nedílnou součástí akce bude i poradenství, které budou zájemcům poskytovat specialisté Úřadu práce ČR. Pomohou příchozímmimo jiné s výběrem nejvhodnějšího povolání, vysvětlí jim, jak postupovat při výběru studijního oboru nebo jim sdělí aktuální informace o trhu práce.

Vstup na akci je bezplatný.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 11. 2018 13:14

    InGrid (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Napíše ulici, číslo popisné a město ne. Jen Mladoboleslavsko.
    Kačena.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).