Spočítejte si...

Zavřít

Na jakou částku pojistit domácnost? Poradí kalkulačka

Nevíte, na jakou částku pojistit domácnost? Česká asociace pojišťoven (ČAP) přidala na své webové stránky kalkulačku pro výpočet minimální pojistné hodnoty domácnosti. Na základě zadání získáte představu o tom, na jakou částku byste měli mít pojištěnou svou domácnost. Výsledná hodnota může zároveň posloužit jako podklad pro aktualizaci již sjednané pojistné smlouvy.

Podpojištěnost je dlouhodobě jedním z nejpalčivějších problémů v oblasti pojištění majetku. Zejména u starých smluv mívají občané nastavenou pojistnou částku tak, že již neodpovídá současné hodnotě majetku. Pojišťovny se shodují na tom, že většina klientů neaktualizovala svou pojistnou smlouvu na pojištění domácnosti déle než 5 let.

Hodnota věcí, které jsou součástí domácnosti, tvoří základ pro správné stanovení pojistné částky. Maximálně do její výše pojišťovna vyplatí pojistné plnění v případě škodní události. Aby pojistná ochrana byla dostatečná, je třeba pojistnou částku průběžně upravovat v návaznosti na provedené rekonstrukce, vybavení domácnosti drahou technikou či jiné zhodnocení majetku.

Téměř 40 % firem letos vyplatí plošně prémie. Dostanete i vy? Odboráři chtějí na vánoční svátky zavřít obchody        
Luk
Luk (neregistrovaný) ---.pilsfree.net
13. 12. 2011 20:46 Nový

Re: Na jakou částku pojistit domácnost? Poradí kalkulačka

celé vlákno

Paráda, kalkulačka nefunguje, prázdná stránka. :)

Rob
Rob (neregistrovaný) 83.142.230.---
14. 12. 2011 9:16 Nový

Re: Na jakou částku pojistit domácnost? Poradí kalkulačka

celé vlákno

Ono tam toho nefunguje vic - když jsem odrizl konec adresy, abych se dostal na odkaz
http://cap.cz/kalkulacky/
tak mi to vratilo, ze takovou stranku nejde zobrazit (skoda, bylo by to logicke).

Kdyz jsem dal hledani slova "Kalkulacka", tak to vratilo odkaz do aktualit a pri pokusu zobrazit aktualitu to vratilo hlaseni "Prostredek nebyl nalezen."

Prekvapuje to nekoho? Me ne. Uz jsem videl par softwaru, ktere pojistovny delaji pro pojistovaky a byl to ten nejhorsi odpad, se kterym jsem se kdy setkal - celkove bylo videt, ze to splacal nejaky amater, ktery zvlada taktak MS Office.
Takze me ani neprekvapuje, ze jejich web nefunguje takovym zpusobem.

Pojistovny - zdroj duveryhodnosti a serioznosti.