Hlavní navigace

Na výstavu Flóra Olomouc a na fotbal do Basileje pojedete vlakem levněji

Sdílet

Redakce 18. 4. 2008

Ve čtvrtek 24. dubna začíná na olomouckém výstavišti další ročník jarní výstavy Flora Olomouc. Pokud pojedete vlakem, můžete využít speciální nabídku VLAK+, se kterou se do Olomouce a zpět dostanete za polovinu obyčejného jízdného.

Jízdenka Vlak+ platí z kterékoliv stanice ČD do železniční stanice Olomouc hlavní nádraží a zpět. První den platnosti zpáteční jízdenky se slevou VLAK+ může být 24., 25., 26. nebo 27. dubna 2008. Při cestě do Olomouce nárok na slevu prokazovat nemusíte, stačí, když o slevu požádáte. Při cestě zpět však musíte při kontrole jízdních dokladů předložit jízdenku orazítkovanou pamětním razítkem, které získáte přímo na výstavišti v expozici Českých drah v pavilonu „A“. Pokud vám bude na jízdence razítko chybět, nebude vám jízdenka se slevou VLAK+ uznána a zaplatíte za tuto cestu jízdné, na které prokážete nárok. Jízdenka se slevou VLAK+ neplatí jako vstupenka na veletrhy.

České dráhy připravily nabídku také pro fanoušky fotbalu, kteří se chystají na fotbalové mistrovství EURO 2008. Český národní tým hraje své první utkání 7. června ve švýcarské Basileji. Fanoušci se tam mohou dostat přímým nočním vlakem Johannes Kepler. Pravidelný spoj z Prahy odjíždí ve 20:25 hodin, do Basileje vlak dorazí v 10:37 dopoledne. Bližší informace o cenách jízdného naleznete v Tiskové zprávě ČD.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).