Hlavní navigace

Na čerpacích stanicích MOL přibudou výdejní boxy OX.point pro zásilky a potraviny

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 1. 10. 2021

V pilotním projektu bude u pražských čerpacích stanic MOL instalováno 11 boxů, které lokacemi mají pokrýt téměř celou Prahu. První box je v čerpací stanici MOL na Vršovické v Praze.

Za boxy s názvem OX.point stojí jejich český výrobce CONTEG Payment4U a.s. Firma v srpnu 2021 mj. vyhrála výběrové řízení na umístění doručovacích boxů na Českých poštách a místech Správy železnic.

V pilotním projektu bude u pražských čerpacích stanic MOL instalováno 11 boxů, které lokacemi mají pokrýt téměř celou Prahu. První box je v čerpací stanici MOL na Vršovické v Praze.

V rámci provozu servisních stanic MOL hledáme neustále další způsoby, jak rozšiřovat a zpříjemňovat služby pro naše zákazníky. Koncept výdejních boxů OX.point je právě takovým chytrým řešením, které umožní zákazníkům při tankování či nákupu kávy vyzvednout svou zásilku v blízkosti domova nebo po cestě z práce, a to navíc v čase, který jim bude vyhovovat, říká za společnost MOL Retail Offer Manager Ivo Velíšek s tím, že v ideálním případě si zákazník načerpá palivo, občerství se a zároveň si vyzvedne objednanou zásilku nebo dokonce nákup.

Samoobslužný chladicí výdejní box s názvem "OX.Cool". Lze jej provozovat ve dvou teplotních režimech. Chlazení probíhá v teplotním rozsahu 0–6°C a temperování 16–22°C, a to při nízkých i vysokých teplotách okolního prostředí.
Autor: CONTEG Payment4U a.s.

Samoobslužný chladicí výdejní box s názvem „OX.Cool“. Lze jej provozovat ve dvou teplotních režimech. Chlazení probíhá v teplotním rozsahu 0–6°C a temperování 16–22°C, a to při nízkých i vysokých teplotách okolního prostředí.

Do samoobslužných boxů umí doručovat i Rohlik.cz. V rámci pilotní spolupráce MOL a OX.point bude  doručovat do pěti vybraných OX.pointů u čerpacích stanic v Praze, které jsou vybavené chladícím systémem pro uchování potravin. V Praze tak bude celkem 16 Rohlik Pointů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).