Hlavní navigace

MONETA Money Bank nově umožňuje on-line sjednání kreditní karty všem živnostníkům

Sdílet

MONETA Money Bank inovovala své služby. Od středy 28. listopadu 2018 si jakožto živnostník můžete přes její webové stránky sjednat kreditní kartu zcela on-line. Jedná se o kreditní kartu MONETA Business Cards a pro on-line sjednání nemusíte být klientem banky.

Limit na kartě je možné nastavit až do 500 000 Kč. Ze všech provedených plateb získáte nazpět 5 % a dále vám banka bezplatně zřídí a povede běžný účet pro živnostníky. Bezúročné období trvá 55 dnů.

Podle banky se proces sjednání kreditní karty pro nové klienty z řad živnostníků vejde od začátku do konce do 15 minut. Nejprve zadáte své identifikační číslo (IČ), zvolíte si kreditní limit až 500 000 Kč, zkontroluje systémem předvyplněné údaje o sobě a uvedete kontaktní e-mail a telefonní číslo. Poté na kameru svého počítače, tabletu či chytrého telefonu ukážete občanský průkaz a druhý doklad totožnosti s fotografií, typicky řidičský průkaz nebo pas. Třetím krokem ověření totožnosti je váš pohled do kamery, při němž banka využívá pokročilou bezpečnostní technologii pro rozpoznání obličeje coby vyspělou ochranu proti zneužití pravých či padělaných osobních dokladů. Následně se dozvíte, zda byla vaše žádost o sjednání kreditní karty schválena.

Pokud ano, zobrazí se vám smlouva, kterou podepíšete pomocí bankovního převodu ve výši nejméně jedné koruny. Po dokončení této fáze obdržíte na svůj mobilní telefon heslo do on-line bankovnictví pro správu sjednané kreditní karty a běžného účtu.

Stávajícím klientům umožnila banka sjednání on-line kreditní karty už minulý rok. Letos tuto možnost zpřístupnila i těm, kteří jejími klienty zatím nejsou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).