Hlavní navigace

MONETA Money Bank nově nabízí platební terminály na 3 měsíce bezplatně

Sdílet

MONETA Money Bank začala živnostníkům a podnikatelům nabízet nové transakční řešení pod značkou „MMB Platební služby“. Spolu s tím spustila i akční nabídku, kdy lze platební terminál poskytnutý bankou používat 3 měsíce bezplatně. To představuje úsporu maximálně 885 Kč na jeden terminál. Službu poskytuje banka ve spolupráci se společností EVO Payments International.

Zprovoznění produktu z portfolia MMB Platební služby je rychlé a jednoduché pro všechny druhy prodejních kanálů. Mezi další výhody patří transparentní ceník dostupný na našich webových stránkách, rychlé vyřízení smlouvy, podrobný přehled o všech transakcích, spolupráce s jinými nástroji pro elektronickou evidenci tržeb nebo non-stop technická podpora v českém jazyce, řekl Erik Howell, Senior manažer rozvoje produktů MONETA Money Bank.

Poté 3 měsících se bude cena za pronájem platebního terminálu odvíjet od toho, na jak dlouhý závazek se bance upíšete.

Podmínky pronájmu platebního terminálu.
Autor: MONETA Money Bank

Podmínky pronájmu platebního terminálu.

K tomu si ale musíte připočítat ještě provize kartovým společnostem za platbu kartou.

Cenové podmínky akceptace platebních karet.
Autor: MONETA Money Bank

Cenové podmínky akceptace platebních karet.

Pronájem platebního terminálu si můžete sjednat na jakékoli pobočce banky. Zařízení poté budou nainstalována od třetího pracovního dne od podpisu smlouvy. Využít můžete i doplňkové služby, jako výběr hotovosti na podkladně (cashback), příjem více měn (multicurrency) nebo stravenek Sodexo a Ticket Restaurant. Zároveň si můžete sjednat platební bránu.

Poskytované stacionární a mobilní terminály Ingenicose jsou vybaveny barevnou dotykovou obrazovkou a nabízejí vysokou míru personalizace, která umožňuje například uvést na účtence obchodníkovo jméno, logo a osobní sdělení, a do datové sítě je možné je připojit pomocí pevného internetu, wi-fi, bluetooth či GPRS.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).