Hlavní navigace

MONETA má nový web a krátkodobé cestovní pojištění

10. 7. 2024

Sdílet

Moneta Autor: Jan Vaca

Dvě červencové noviny představila MONETA Money Bank.

Od 1. 7. 2024 má banka nový web. Celkovou proměnou prošel nejen web moneta.cz a jeho anglická mutace, ale i ostatní stránky spadající pod finanční skupinu MONETA. Vzhled a čitelnost webu jsou nově přizpůsobeny primárně mobilním telefonům a jeho vizuální stránka je inspirována mobilní aplikací Smart Banka.

Původní web MONETA Money Bank před redesignem, první polovina roku 2024.

Původní web MONETA Money Bank před redesignem, první polovina roku 2024.

Autor: MONETA Money Bank, a.s.

Při návrhu nového webu byl pro nás zásadní fakt, že od roku 2018, kdy proběhl poslední redesign webu, významně narostl počet uživatelů, kteří k jeho návštěvám využívají mobilní zařízení. Jen minulý rok jich bylo přes 65 % a toto číslo stále stoupá. Nový web je proto postaven na přístupu mobile first, díky čemuž bude návštěvníkům velmi dobře fungovat na jejich mobilních telefonech, říká Sandra Kalijanko, senior manažerka Web Portal, Retail Development & Direct Communication, která stojí za vznikem nových webových stránek. 

Na webu vznikla zcela nová sekce pro komerční segment, do které se návštěvníci dostanou za pomoci tlačítka Živnostníci a firmy umístěného v levém horním rohu stránky.

Nový web MONETA Money Bank po redesignu od 1. 7. 2024.

Nový web MONETA Money Bank po redesignu od 1. 7. 2024.

Autor: MONETA Money Bank, a.s.

Nová verze krátkodobého cestovního pojištění

Od 8. července 2025 v rámci nového cestovního pojištění došlo ke zvýšení limitů léčebných výloh, zubních ošetření, odpovědnosti, trvalých následků úrazu i smrti následkem úrazu. Součástí pojištění je nově také služba Virtuální ordinace, která vám umožní spojit se s lékařem v České republice pro konzultaci zdravotního stavu v režimu 24/7. V případě vybraných zemí pak může doktor zaslat také e-recept.

Z důvodu měnící se demografie klientů cestujících do zahraničí byla nově prodloužena věková hranice pro sjednání produktu až do 100 let.

Změna nastává i pro těhotné ženy, které nyní pojištění kryje až do 30. týdne těhotenství namísto původních 24 týdnů.

V nabídce je pokrytí zcela nových rizik, například pojištění nevyužitých služeb či předčasného návratu. Řidiči mohou využít novou službu právní pomoci a kauce při dopravní nehodě.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Autor se věnuje publikační činnosti v oblasti osobních financí. Specializuje se na finanční produkty, spotřebitelská témata a osobní silniční dopravu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).