Hlavní navigace

Modrá pyramida se převlékne do barev Komerční banky. Z poboček budou poradenská místa

3. 10. 2023

Sdílet

ISIFA.com: Poradenství, konzultace Autor: www.isifa.com

Modrá pyramida stavební spořitelna se od října začíná převlékat do barev své mateřské společnosti, Komerční banky. Z poboček stavební spořitelny se postupně stanou KB Poradenská místa. Exteriér i interiér všech 187 poboček by měl projít změnou nejpozději do poloviny příštího roku.

Změna vizuálu má posílit vnímání příslušnosti stavební spořitelny ke skupině Komerční banky. Nepůjde ale jen o ni. Kompetence stavební spořitelny by se měly rozšířit například o dotační poradenství. Modrá pyramida zároveň začne nabízet i produkty tzv. nové éry Komerční banky, což je koncept, který banka představila v první půli letošního roku.

Svět se mění a Komerčka taky. Nové tarify, účty a vlastně celá banka. Zatím jen pro nováčky Přečtěte si také:

Svět se mění a Komerčka taky. Nové tarify, účty a vlastně celá banka. Zatím jen pro nováčky

Finanční poradci Modré pyramidy se nově stanou integrální součástí distribuční sítě skupiny Komerční banky s plnohodnotnou možností sjednávat vedle produktů stavební spořitelny i produkty a služby nové éry Komerční banky. Cílem je sjednotit nabídku produktů a služeb skupiny KB napříč distribučními kanály, a to včetně těch digitálních, vysvětlil změny Michael Pupala, generální ředitel a předseda představenstva Modré pyramidy stavební spořitelny.

Pro klienty Modré pyramidy se však nic nemění, smluvní vztah i sjednané podmínky produktů zůstávají stejné. Společnost Modrá pyramida stavební spořitelna, a. s. na českém trhu dále zůstává ve statutární podobě a s jejím názvem se klienti budou setkávat v oficiálních smluvních dokumentech nebo klientské komunikaci, doplnil Pupala.

Do poloviny roku 2024 podle něj dojde i ke změně webových stránek Modré pyramidy, které se z produktového hlediska stanou součástí webu Komerční banky. Informace k nabídce banky i stavební spořitelny budou v průběhu příštího roku sjednoceny na webové stránky Komerční banky www.kb.cz. Doména www.modrapyramida.cz ale nezanikne. Jen bude po migraci webu sloužit k tomu, aby uživatele, kteří do vyhledávače zadají Modrou pyramidu, automaticky přesměrovala na stránky Komerční banky.

Další informace ke změně najdete na webu Modré pyramidy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Autorka je zástupkyní šéfredaktora serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).