Hlavní navigace

Modrá pyramida nabízí stávajícím klientům speciální nabídku ke stavebnímu spoření

Sdílet

Stavební spořitelna Modrá pyramida připravila pro stávající klienty speciální nabídku. Ti, kteří mají starší smlouvu v tarifu Profit s úrokovým zvýhodněním a tuto smlouvu přespořili, mohou bezplatně navýšit cílovou částku a ponechat si také 3% roční zhodnocení vkladu.

Spořitelna tyto vybrané klienty sama osloví s tím, že budou moci navýšit cílovou částku maximálně o 300 000 Kč. Některým také nabídne úvěr ze stavebního spoření do výše 300 000 Kč s úrokem 2,99 % p.a.

Ve většině případů klienti již na tyto smlouvy nespoří, ale ponechávají si je kvůli vysokému úroku. Na uvedených smlouvách je 3% roční úroková sazba z vkladů, a navíc ještě 1,5% úrokové zvýhodnění. V rámci naší nabídky, která se týká asi jednoho procenta klientů, toto úrokové zvýhodnění klientům připíšeme na účet a na smlouvě nadále zachováme 3% úročení vkladů, vysvětlil obchodní ředitel Modré pyramidy Aleš Mašanský s tím, že pro ty, kteří se rozhodnou smlouvu vypovědět, nabízí spořitelna zdarma zkrácenou výpovědní lhůtu. Ode dne doručení návrhu do centrály Modré pyramidy může být smlouva podle něj vypořádána do 7 dnů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).