Spočítejte si...

Zavřít

Modrá pyramida nabízí stávajícím klientům speciální nabídku ke stavebnímu spoření

Stavební spořitelna Modrá pyramida připravila pro stávající klienty speciální nabídku. Ti, kteří mají starší smlouvu v tarifu Profit s úrokovým zvýhodněním a tuto smlouvu přespořili, mohou bezplatně navýšit cílovou částku a ponechat si také 3% roční zhodnocení vkladu.

Spořitelna tyto vybrané klienty sama osloví s tím, že budou moci navýšit cílovou částku maximálně o 300 000 Kč. Některým také nabídne úvěr ze stavebního spoření do výše 300 000 Kč s úrokem 2,99 % p.a.

Ve většině případů klienti již na tyto smlouvy nespoří, ale ponechávají si je kvůli vysokému úroku. Na uvedených smlouvách je 3% roční úroková sazba z vkladů, a navíc ještě 1,5% úrokové zvýhodnění. V rámci naší nabídky, která se týká asi jednoho procenta klientů, toto úrokové zvýhodnění klientům připíšeme na účet a na smlouvě nadále zachováme 3% úročení vkladů, vysvětlil obchodní ředitel Modré pyramidy Aleš Mašanský s tím, že pro ty, kteří se rozhodnou smlouvu vypovědět, nabízí spořitelna zdarma zkrácenou výpovědní lhůtu. Ode dne doručení návrhu do centrály Modré pyramidy může být smlouva podle něj vypořádána do 7 dnů.

Vláda chce bojovat proti bankovním poplatkům Bitva na železnici: RegioJet nabízí pro některé trasy akční jízdné        
Ondřej Peterka
Ondřej Peterka (neregistrovaný) 217.156.199.---
4. 3. 2013 14:49 Nový

Na Modrou pyramidu pozor!

Nenechte se zlákat nabídkami. Sám jsem udělal chybu a ještě za ni budu tři roky krvavě platit. Jakmile se stanete jejich "zákazníkem", tak nejen, že vám neuhnou ani o píď, ale neštítí se ani podrazů a nefér jednání.

Vemte si třeba poplatek 4.000 za pouhé vyčíslení sankce za předčasné splacení překlenováku. Ještě mají drzost tvrdit, že to jsou reálné náklady na administrativu a telefony. Přitom v sazebníku poplatek v momentě podpisu smlouvy samozřejmě nebyl. Takže kdyby to byly reálné náklady, musely jim stoupnout z nuly na 4000. Zajímavé, že když jsem jim nabídl, že to za 4.000 spočítám sám, tak se jim to nelíbilo.

Beru to, udělal jsem před třemi lety chybu, zbrkle podepsal nevýhodnou smlouvu (a nejsem sám) a za to zaplatím. Proto si na ně raději dejte pozor, abyste nedopadli stejně.

Engy
Engy (neregistrovaný) 89.235.34.---
5. 3. 2013 19:39 Nový

Re: Modrá pyramida nabízí stávajícím klientům speciální nabídku ke stavebnímu spoření

celé vlákno

Budu se bránit zuby nehty. V tom článku se nezmiňují, že v dopise píšou, že když nabídku nevyužiju, tak mi smlouvu zruší. Dnes mi přišel. Podle obchodní podmínek to udělat nemůžou, takže chci vědět, podle jakého ustanovení.

hm
hm (neregistrovaný) ---.amic.cz
25. 4. 2013 16:42 Nový

Re: Modrá pyramida nabízí stávajícím klientům speciální nabídku ke stavebnímu spoření

celé vlákno

Jediný smysl v této akci je:
a) nereagovat na kecy idiotů z MPSS
b) počkat si, až to vypoví bez mý vůle
c) soudit se s nimi až do soudnýho dne

Ad a) ty DVA dopisy, co poslali, to je vrchol všeho. Po zavolání na infolinku NEŘEKNOU NIC, že mám prý čekat na dopis číslo tři. Tak do háje kde to žijeme? Infolinka jak stehno a služby zákazníkům jakbysmet.

¨KroPet
¨KroPet (neregistrovaný) 79.127.230.---
28. 3. 2013 14:31 Nový

Anketa - společný postup

Anketa - společný postup

Dobrý den,
pokud by Vás zajímal průzkum mezi klienty, kteří tuto nabídku také dostali, zvažte investovat pár minut do malé ankety zde:

https://docs.google.com/forms/d/1EZbgrJBUJ6hisnzHlVh79aQsrdB8DiuY_n92_U6RndU/viewform


případně diskuse na
http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=309&t=1188424&st=0&sk=t&sd=a&start=30

Dobře vysvětlující články k tématu zde:
http://www.hypoindex.cz/modra-pyramida-se-zbavuje-starych-smluv/
http://www.hypoindex.cz/stavebni-sporitelny-trapi-stare-smlouvy/