Hlavní navigace

Pozvánka: Mobilní marketing 2010: Co na něj říkají klienti?

Sdílet

Josef Janda 9. 11. 2009

TUESDAY Business Network ve spolupráci s partnery uspořádá již za týden 11. listopadu od 18:00 poslední letošní COMMUNICATION WEDNESDAY tentokrát na téma Mobilní marketing 2010: Co na něj říkají klienti?

Mobilní marketing je poměrně často probírané téma a jako na nový obor je na něj nahlíženo s růžovými brýlemi. Setkání COMMUNICATION WEDNESDAY příští středu bude ale trochu jiné, vystoupí realističtí speakeři s konkrétními příklady a čísly a hlavně si budete moci poslechnout, co říkají KLIENTI.

Na listopadovém COMMUNICATION WEDNESDAY bude prezentovat svoje zkušenosti Paul Berney, výkonný ředitel pro Evropu Mobile Marketing Association. Kromě toho Vám Pavla Tomsová z Nokia ČR a Michal Němec z T-Mobile Czech Republic, představí na konkrétních případových studiích praktické příklady využití mobilního marketingu.

Vystupující:

Paul Berney (výkonný ředitel pro Evropu, Mobile Marketing Association)
Dietmar Maierhoefer (Solution Manager Advertising, Nokia Siemens Networks)
Pavla Tomsová (marketingová manažerka, Nokia ČR)
Michal Němec (ředitel služeb mobilních portálů, T-Mobile Czech Republic)

Více podrobností o programu a registrace ZDE.

COMMUNICATION WEDNESDAY je nezávislá platforma pro networking lidí z telekomunikačního a mediálního businessu. COMMUNICATION WEDNESDAY je místem setkávání profesionálů spojených s broadbandovými a mobilními komunikacemi, službami, obsahem, aplikacemi a médii v České republice a střední Evropě.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).