Hlavní navigace

mBank - nová generace bankovnictví

Sdílet

Redakce 26. 11. 2007

O víkendu spustila mBank, nováček bankovního sektoru v České republice, své služby pro veřejnost. Češi si tak mohli od půlnoci ze soboty na neděli otevřít osobní účet nové generace mKonto, u kterého je založení i správa bez poplatků pro všechny bez jakéhokoliv omezení. Zdarma jsou i příchozí a odchozí platby, tři výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu, výběry z bankomatů v zahraničí, možnost nastavení trvalých příkazů a šablon plateb, platební karta Visa Classic a samozřejmě bezplatný je také přístup ke kontu pomocí internetu či telefonu.

Dalším produktem polské BRE Bank v zastoupení české mBank je spořící bankovní konto eMax. Klient si může otevřít až 4 bezplatné účty eMAX. Neplatí za otevření ani správu účtů a peníze má pod kontrolou pomocí internetu nebo telefonu. Jednotlivé účty si může různě pojmenovat a pro každý nastavit zvláštního disponenta. Stejně jako u mKonta jsou zdarma příchozí a odchozí platby a také platební karta pro bezhotovostní platby a výběry z bankomatů. Úročení klientových úspor probíhá každý den dle aktuálního zůstatku, ikdyž zaúčtování úroků je měsíční.

Třetí nabízenou službou je mHypotéka, úvěr až na 45 let s flexibilní úrokovou sazbou. Ani tento produkt není výjimkou a má parametry nové generace bankovnictví, jak o sobě mBank prohlašuje. Bezkonkurenčně nabízí zpracování a posouzení žádosti o úvěr zdarma, stejně jako otevření a správa úvěrového účtu. Bude-li chtít klient splatit hypotéku předčasně či vložit mimořádný vklad, opět za tuto službu nic nezaplatí.

Služeb mBanky může klient využít na finančních centrech v Praze, Brně, Liberci, Ostravě a Plzni, případně prostřednictvím internetových stránek nebo mLinky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 11. 2007 9:33

    anonymní
    Sazebník vypadá opravdu výborně. Jestli vydrží, tak ostatní banky budou muset jít s cenou taky dolů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).