Hlavní navigace

mBank inovuje mobilní bankovnictví. Přidá další funkce a umožní přihlášení otiskem prstu

Sdílet

V úterý 14. listopadu 2017 spustí mBank novou verzi svého mobilního bankovnictví, a to verzi 3.0. Ta bude uspořádána lineárně, aby umožnila ovládání jednou rukou.

V rámci nové verze je možné si nastavit notifikace o pohybech na účtu (odchozí platby, příchozí platby, platby kartou, neprovedené platby).

Mezi další funkce, které budou nově k dispozici, patří například „Moje výdaje“. Tato funkce vám bude ukazovat, kolik peněz jste vydali ze svého účtu daný měsíc a porovnávat tyto výdaje s předchozími měsíci.

Pro propojení aplikace s vaším účtem je potřeba do aplikace zadat vaše rodné číslo a rodné příjmení vaší matky. Tyto údaje má banka i ve smlouvě, kterou jste s ní podepsali, a tak je schopna přiřadit do aplikace váš účet. Následně musíte přijmout automatický hlasový hovor z banky, kde vám bude nadiktován kód, kterým mobilní bankovnictví aktivujete.

V rámci mobilního bankovnictví bude možné si nastavit také zobrazování výši zůstatku nebo aktuální výši limitu na kreditní kartě, a to bez nutnosti přihlášení do mobilního bankovnictví. Obojí si můžete nechat nastavovat buď v konkrétních částkách, nebo procentuálně.

Nově také aplikace umožní přihlášení pomocí otisku prstu pro uživatele s operačním systémem Android.

Aplikace je k dispozici pro operační systémy Android, iOS a Windows phone.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).