Spočítejte si...

Zavřít

mBank chce být do pěti let zisková

mBank, internetová divize polské BRE Bank, která již brzy vstoupí na český a slovenský bankovní trh, by se podle ředitele BRE Bank Slawomira Lachowského měla v ČR dostat do zisku v roce 2012. Banka očekává, že za pět let její portfolio půjček dosáhne 1,2 miliardy eur a na vkladech bude mít asi 300 milionů eur.

mBank, jenž hodlá v České republice a na Slovensku investovat 29 milionů eur (asi 800 milionů korun), začne nejprve nabízet běžné a spořící účty. Později budou následovat i spotřebitelské půjčky nebo hypotéky. Svým klientům by měla rovněž nabídnout základní bankovní operace a vedení účtu zcela bez poplatků.

Zdroj: tisková zpráva mBank

Česká spořitelna vykázala čistý zisk 8,12 miliard Kč Daňový kalendář: Daň z příjmů - srážková daň za září 2007        
hal
hal (neregistrovaný)
31. 10. 2007 9:07 Nový

mBank to s médii umí...

Vypouští informace po troškách. Už víme kde jakou nepodstatnou hloupost, ale kdy otevře a za kolik služby budou nevíme. Dá se to pochopit, ale média jakoukoliv nepodstatnou informaci mBank papouškují a troubí do světa, když ještě nic nevědí a sama mBank nic neříká. Nebylo by lepší počkat a nedělat jim reklamu zadarmo, když ještě nic nepředvedli?

hal
JK
JK (neregistrovaný)
25. 11. 2007 15:43 Nový

Je to bomba!

Sazebník poplatků a úroky z vkladů naprostá bomba. Už se těším na reakce ostatních bank. Konečně nějaká dobrá zpráva pro českého klienta...