Spočítejte si...

Zavřít

Máte hypotéku bez potvrzení příjmů? Pak při refinancování můžete výrazně ušetřit

Pokud refinancujete hypotéku bez doložení příjmů, pak můžete na refinancování výrazně ušetřit, úroková sazba se může snížit i o více než 4% body. S takovým případem se údajně setkala společnost Fincentrum:

V dnešní době není až tak výjimečné, že při refinancování hypotečního úvěru nepožadují některé banky doložení příjmu, to je fakt. Ale nedávno jsem narazil ještě na jednu zajímavost, a to, že dokonce můžete refinancovat hypoteční úvěr bez doložení příjmu za dnešní velmi přijatelné úrokové sazby. Úvěr byl poskytnutý jako bezpříjmový. To znamená, že úroková sazba při schválení tohoto úvěru byla řádově hodně přes 7 % ročně a dnes se může pohybovat pod 3 % ročně, říká Martin Bílek, oblastní ředitel společnosti Fincentrum

Klient byl při sjednání hypotéky vyhodnocen jako rizikový, byla mu proto nabídnuta vyšší úroková sazba. Jelikož klient splácel včas a řádně, tak není důvod, proč ho nezařadit do stejné solventní skupiny, kam patří lidé, kteří můžou doložit příjem.

Pozor na podvodníky. Chtějí vylákat peníze na nedoplatku za SIPO Některé zdravotní pojišťovny proplácí protonovou léčbu        
Lukáš Blecha aura:51

Nechápu

celé vlákno

Nechápu, jak si někdo může pořídit hypotéku za 7%... Hlavně, že mám větší byt, než soused. Pukne závistí.

jentag
jentag (neregistrovaný) 62.209.192.---
24. 5. 2013 20:06 Nový

Re: Nechápu

celé vlákno

7% se zdá být na dnešní poměry hodně, ale pár let zpátky to u hypotéky bez prokázání příjmu byla naprosto obvyklá sazba.