Hlavní navigace

Levnější tarify představí také další operátoři

Sdílet

Arsen Lazarevič 11. 4. 2013

Společnost Telefónica O2 nabídla nové tarify, kdy v případě dvouletého úvazku můžete získat za 749 Kč volání do všech sítí zadarmo a internet s 1GB FUP. O službě si můžete přečíst zde: Neomezené volání a 1GB FUP za 749 Kč. Trh mobilních operátorů se konečně rozhýbal

Další operátoři neusínají na vavřínech, nejspíše zlevní také Vodafone: Podobné neomezené tarify již představily, nebo se chystají představit pobočky Vodafonu v mnoha dalších zemích. My se chystáme tuto nabídku neomezeného volání a neomezených sms našim zákazníkům v České republice představit v následujících týdnech, tedy ještě v květnu, uvedla mluvčí společnosti Vodafone Alžběta Houzarová.

Nabídku také upraví T-Mobile: T-Mobile nabízí velmi podobně vystavěné tarify kombinující neomezené volání, a´t už do vlastní nebo do všech sítí, s internetem v jednom balíčku už déle než rok. My jenom tu nabídku upravíme, a to tak, že během několika následujících dnů oznámíme konkrétní podobu toho nejvyššího tarifu, uvedla Martina Kemrová, mluvčí T-Mobile.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).