Hlavní navigace

Kooperativa nabízí nová připojištění. Kryjí pozemek, elektroniku i hrobku

Sdílet

Pojišťovna Kooperativa klientům, kteří si sjednají pojištění domácnosti nebo nemovitosti ve variantě KOMFORT, přidá nový benefit OBNOVA. Týkat se bude všech velkých škod, které přesáhnou 75 % z pojistné částky. Má zaručit k pojistnému plnění také finanční příspěvek na obnovu poškozeného či zničeného majetku, maximálně do výše 50 tis. Kč.

Kooperativa také nově v rámci připojištění elektronických a strojních zařízení budov kryje i škody způsobené hackerskými útoky.

Pojišťovna rozšířila i nabídku připojištění k pojištění domácností i nemovitostí (např. připojištění rostlin a porostů na pozemku). Další novinkou je pojištění hrobu či hrobky, které zahrnuje všechny stavební součásti a příslušenství – včetně těch, jež mají uměleckou či historickou hodnotu.

Nové je také připojištění prodloužené záruky pro domácí spotřebiče pro klienty, kteří mají domácnost vybavenou zánovními spotřebiči, na něž se již nevztahuje záruka od výrobce. Pro případ poruchy lze připojistit například tzv. bílou techniku, ale třeba i kotel, bojler či televizor. Produkt prodlužuje záruku o tři roky, vztahuje se tedy na spotřebiče do stáří 5 let od koupě. Při poruše pojišťovna hradí opravu spotřebiče, v případě zničení jeho časovou hodnotu,  do ročního limitu 30 tisíc Kč.

Rozšířily se také asistenční služby (například při zabouchnutí či zablokování vstupních či interiérových dveří, ale i garážových vrat nebo vjezdových bran a vstupních branek na pozemek). Nově zařídíme asistenci i v případě hrozby způsobené včelami, vosami nebo sršni. A zajímavé jsou i tzv. IT konzultace, které našim klientům pomohou při problémech s výpočetní technikou, uvedl Tomáš Reitermann z Kooperativa pojišťovny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).