Hlavní navigace

Kooperativa inovovala pojištění vozidel. Nově kryje i poškození vozidla výtlukem

Sdílet

Kooperativa pojišťovna aktualizovala svou nabídku autopojištění. Novinkou je připojištění VÝMOL. To kryje poškození vozidla v důsledku projetí neoznačeného výtluku na silnici. Limit pojistného plnění je v tomto případě nastaven na 10 000 Kč na pojistnou událost. Po vás pak pojišťovna v rámci šetření bude požadovat fotodokumentaci výmolu a poškození vozu s celkovou dispozicí místa, kde k poškození došlo.

Kromě toho pojišťovna k povinnému ručení s limitem 70/70 milionů Kč přidá bezplatně úrazové pojištění řidiče. U pojistného limitu 100/100 milionů korun a vyššího pak přidá přímou likvidaci a úrazové pojištění řidiče. Musíte si ale zároveň sjednat také havarijní pojištění a připojištění VÝMOL.

V povinném ručení i v havarijním pojištění získáte automaticky variantu ZÁKLAD, kde je zásah při dopravní nehodě. Ve variantě IDEÁL je obsažena i rozsáhlá asistence i při poruše vozidla a v případě havárie pak i vyproštění vozidla. Nejvyšší variantou je MAX, kde je kromě výše zmíněného zahrnuta například i repatriace vozidla do ČR bez omezení kilometrů nebo půjčení náhradního vozidla.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).