Hlavní navigace

Komerční banka rozšířila cestovní pojištění u karet i na dovolené v ČR

Sdílet

Lenka Kašparová 27. 5. 2020

Cestovní pojištění, které v rámci nadstandardních služeb mohou využívat majitelé některých debetních a kreditních karet Komerční banky, se letos mimořádně rozšíří i na dovolené v České republice. Cestovní pojištění je součástí bonusových služeb například u zlaté, platinové a Infinite karty nebo korporátních karet. Čerpat jej letos můžete i na dovolené v Čechách a na Moravě za stejných podmínek a se stejnými limity jako byste trávili dovolenou v zahraničí, a to až do konce září.

Komerční pojišťovna ve spolupráci s Komerční bankou navíc u dovolených v Česku nově kryje i tři dosud nepojištěná rizika – úrazové pojištění, pojištění nevyužité dovolené a pojištění zavazadel.

S ohledem na stávající situaci se dá předpokládat, že cestování do zahraničí bude v letošním roce výrazně omezené. Očekáváme proto, že mezi našimi klienty nebude tak velký zájem o cesty do zahraničí, jako tomu bylo v minulých letech. Naopak vzroste zájem o tuzemské dovolené a trávení volného času cestováním po České republice. Na to se snažíme flexibilně reagovat úpravou pojistných programů zaměřených na cestování, uvedl Zdeněk Doboš, člen představenstva Komerční pojišťovny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).